Tag: stopy

stopy

Jak znaleźć obuwie dziecięce?

By admin
Idealny zakup butów dziecięcego jest bardzo ważny, dlatego, że od obuwia zależeć będzie wygoda chodzenia, lecz również wzrost i bezpieczeństwo stopy malucha. Dlatego też wybierając obuwie warto zwrócić uwagę na parę istotnych warunków.

Okres zimowy – obuwie bez wątpienia perfekcyjnie

By admin
Co roku półki w sklepach uginają się pod ciężarem różnych modeli obuwia zimowego. Znajdziemy wśród nich botki męskie, buty zimowe damskie – mające płaskie podeszwy, szpilki, botki i kozaki, najróżniejsze śniegowce oraz szeroki wybór butów zaprojektowanych dla najmłodszych.

Jakim sposobem buciki do wieku dziecka?

By admin
Dzieciom rozpoczynającym chodzenie dobrze jest ubierać obuwie z cholewką sięgającą za kostkę. Trzewiki są ważne, jako że maluch ze słabo wykształconym zmysłem równowagi chodzi w szczególny sposób. Dziecko umieszcza szeroko nóżki z ugiętymi kończynami w stawach kolanowych i biodrowych. Takowa postawa ułatwia utrzymanie równowagi ciała. Dzięki zawiązywaniu albo zapinaniu można buty dobrze dobrać do nóżek dzidziusia (puszystych jak też szczuplejszych), co z całą pewnością uprości mu poruszanie się.

Pora na pierwsze butki! Wybieramy najlepsze buty dla malutkich stóp

By admin
Wielu rodziców zastanawia się nad czasem, gdy trzeba kupić dziecku pierwsze buty. Czy dopiero w momencie, gdy będzie stawiać pierwsze kroki, czy szybciej – by stopa się przyzwyczajała i aby nie marzła? Z pomocą przychodzą polscy producenci obuwia dla najmłodszych.
Spora ilość producentów butów dla najmłodszych rekomenduje kupić i ubierać butki dzieciom, jakie zaczynają poruszać się już pewnie.