umywalka

Jakie szafki zakupić do łazienki? Które okażą się najbardziej funkcjonalne, a przy tym stylowe?

Łazienka
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Ważna rzecz – jakiego rodzaju szafki do łazienek zakupić? Wybór jest dość duży, tak więc są modele większe i mniejsze, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są przeróżne odcienie i style. W jakie sposób dokonać właściwego wyboru, aby nasza łazienka nabrała odpowiedniego wyrazu i służyła nam jak najlepiej.

Jak powinniśmy projektować toalety publiczne, żeby spełniały swoją rolę? Co musi się w nich znaleźć?

szczotki wc
Autor: Arjen Rienks
Źródło: http://www.flickr.com
Toaleta ulegała zmianie na przestrzenie wieków. Pierwsze informacje o toaletach pochodzą z czasów Starożytnego Rzymu. Jak pamiętamy łaźnie rzymskie to były miejsca, w jakich oprócz załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych, byliśmy w stanie spotkać się, ażeby spokojnie porozmawiać. Miejsca tego rodzaju były pod gołym niebem, mocno też różniły się od toalet, jakie znamy dzisiaj.

Jaką rolę pełnią meble do łazienki, przydatne wskazówki na temat tego, jak wybrać je prawidłowo.

łazienka
Źródło: pixabay
Łazienka większości osób kojarzy się z umywalką, wanną i ubikacją. Lecz nie mniej istotne zadanie spełniają w niej meble. Tyle że inaczej niż w salonach czy kuchniach, meble w łazienkach nie będą aż tak bardzo eksponowane, a znacznie częściej są dyskretnym uzupełnieniem reszty wyposażenia.

Parawany nawannowe to dobre zastosowanie w niejednej łazience

Parawany nawannowe
Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform
Elegancko mogą przedstawiać się parawany nawannowe. Uwielbiamy kąpiel w wannie, lecz od czasu do czasu marzy nam się błyskawiczny prysznic, taki jedynie dla ochłodzenia organizmu? Nie zbyt możemy sobie zezwolić na prysznic, bo wtedy calutka łazienka będzie zalana, a kąpiel w wannie zazwyczaj kończy się długim siedzeniem w niej?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer