umywalka

Jakie szafki zakupić do łazienki? Które okażą się najbardziej funkcjonalne, a przy tym stylowe?

Łazienka
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Ważna rzecz – jakiego rodzaju szafki do łazienek zakupić? Wybór jest dość duży, tak więc są modele większe i mniejsze, wiszące, jest szafka łazienkowa słupek, są przeróżne odcienie i style. W jakie sposób dokonać właściwego wyboru, aby nasza łazienka nabrała odpowiedniego wyrazu i służyła nam jak najlepiej.

Jak powinniśmy projektować toalety publiczne, żeby spełniały swoją rolę? Co musi się w nich znaleźć?

szczotki wc
Autor: Arjen Rienks
Źródło: http://www.flickr.com
Toaleta zmieniała się na przestrzenie wieków. Pierwsze doniesienia o toaletach pochodzą z czasów Starożytnego Rzymu. Jak pamiętamy łaźnie rzymskie to były miejsca, w których oprócz załatwiania swoich fizjologicznych potrzeb, można było spotkać się, ażeby spokojnie porozmawiać. Miejsca takiego typu znajdowały się pod gołym niebem, dość silnie też różniły się od toalet, które poznaliśmy dzisiaj.

Jaką rolę pełnią meble do łazienki, przydatne wskazówki na temat tego, jak wybrać je prawidłowo.

łazienka
Źródło: pixabay
Łazienka wielu osobom będzie się kojarzyła z wanną, umywalka i prysznicem. Jednak nie mniej ważną rolę spełniają w niej meble. Tyle że inaczej niż w salonach czy kuchniach, łazienkowe meble nie są eksponowane, a znacznie częściej są dyskretnym uzupełnieniem reszty wyposażenia.

Parawany nawannowe to dobre zastosowanie w niejednej łazience

Parawany nawannowe
Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform
Gustownie mogą przedstawiać się parawany nawannowe. Uwielbiamy kąpiele w wannie, lecz czasami marzy nam się błyskawiczny prysznic, taki tylko dla ochłodzenia organizmu? Nie zbyt mamy szansę sobie pozwolić na prysznic, ponieważ wtenczas cała łazienka byłaby mokra, a kąpiel w wannie nierzadko kończy się przydługim przesiadywaniem w niej?

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer