schody

Szkło w naszych wnętrzach - kilka zdjęć

szkło w praktyce
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
O domach ze szkła już czytaliśmy prawie sto lat temu, więc mamy świadomość symboliki idealnego świata. Jednak jeśliby tak nasze wyobrażenie zamienić w rzeczywistość? I pokusić się o szklane schody?

Schody w domach oraz mieszkaniach – jakie rozwiązania są proponowane i na co naprawdę warto jest się zdecydować?

Schody w domu
Autor: Rintal Polska
Podczas urządzania domu bądź mieszkania trzeba podjąć naprawdę dość wiele istotnych decyzji. Jedną z nich jest wybór pasujących schodów. Co przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę? Jakie kwestie mają największe znaczenie? Trzeba zatroszczyć się na przykład o ich bezpieczeństwo, przede wszystkim kiedy w domu mieszkają małe dzieci. W takich przypadkach warto jest zabezpieczyć schody barierkami, które ułatwiają schodzenie oraz zamontować specjalne bramki, które uniemożliwią dziecku wejście na schody bez pomocy osoby dorosłej.

Oświetlenie w mieszkaniu – dlaczego wart się o nie zatroszczyć oraz jakie produkty wybierać?

lampa
Autor: Eugene Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, polski klimat nie jest przyjazny i zdecydowanie nie rozpieszcza Polaków. Jesienią, zimą oraz wczesną wiosną zmrok pojawia się bardzo szybko, często dni są pochmurne. Nie można wobec tego liczyć na wystarczającą ilość światła, co wiąże się z niedoborem witaminy D oraz problemami z oświetleniem mieszkań.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer