schody

Szkło w naszych wnętrzach - kilka zdjęć

szkło w praktyce
Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
O szklanych domach już dane nam było czytać prawie wiek temu, więc mamy świadomość symboliki doskonalszego świata. Lecz gdyby tak fantazję przemienić w rzeczywistość? I zdecydować się na szklane schody?

Schody w domach oraz mieszkaniach – jakie rozwiązania są proponowane i na co naprawdę warto jest się zdecydować?

Schody w domu
Autor: Rintal Polska
W czasie urządzania domu bądź mieszkania trzeba podjąć naprawdę bardzo dużo istotnych decyzji. Jedną z nich jest wybór najlepszych schodów. Co przede wszystkim trzeba mieć na względzie? Jakie kwestie mają podstawowe znaczenie? Trzeba zadbać na przykład o ich bezpieczeństwo, przede wszystkim jeśli w domu mieszkają małe dzieci. W takich przypadkach wskazane jest zabezpieczyć schody barierkami, które upraszczają schodzenie oraz zamontować specjalne bramki, które uniemożliwią dziecku wejście na schody bez opieki osoby dorosłej.

Oświetlenie w mieszkaniu – dlaczego wart się o nie zatroszczyć oraz jakie produkty wybierać?

lampa
Autor: Eugene Kim
Źródło: http://www.flickr.com
Polski klimat ma niestety to do siebie, że przez zdecydowaną większość roku pogoda nie rozpieszcza Polaków. Jesienią, zimą oraz wczesną wiosną zmrok pojawia się bardzo szybko, często dni są pochmurne. Nie można z tego względu liczyć na odpowiednią ilość światła, co wiąże się z niedoborem witaminy D oraz trudnościami z oświetleniem mieszkań.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer