płytki

Sprawdzone płytki podłogowe

płytki ceramiczne
Autor: Acif
Źródło: Acif
Płytki ceramiczne rewelacyjnie nadają się do wielu pokojów w czterech kątach. Najlepiej oczywiście ułożyć je w łazience. Cechują się wielką niewrażliwością na wilgoć i uszkodzenia, zatem okażą się najlepszą nawierzchnią w łazience. Nabywając płytki ceramiczne trzeba patrzeć na kilka ważnych parametrów.

Prosty design wspaniale sprawdza się, gdy urządzamy łazienkę

łazienka
Autor: Kerasan
Źródło: twojabateria.pl
Łazienka to dla wielu osób najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu. To w niej można być zupełnie sami, można tam się rozluźnić. Łazienka to taka przystań, gdzie rozkosz łączy się z czymś oczywistym – dbaniem o własny wygląd. Z jednej strony dostajemy tam krainę doznań, zapachów, zmysłowość, dotyk, z drugiej, to miejsce niezbędnej pielęgnacji, bez jakiej nie możemy normalnie funkcjonować.

Na urządzanie domu składa się mnóstwo zabiegów. Doradzamy, jak przejść przez najważniejsze etapy

puste mieszkanie
Autor: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com
Droga do własnego upragnionego lokum biegnie przez trzy etapy: zakup, wykańczanie oraz dekorowanie. Musimy przez nie przejść, aby na końcu móc delektować się miejscem, do którego chętnie się przychodzi oraz gości członków rodziny.

Urządzanie mieszkania nie zawsze należy do rzeczy prostych - niekiedy pragniemy nazbyt dużo lub po prostu kompletnie nie wiemy, czego chcemy

obrazy do kuchni
Autor: Home&Home
Źródło: Home&Home
Jeżeli nie posiadamy instynktu artystycznego, to urządzanie na przykład kuchni może być dużym wyzwaniem. Na początku wszyscy myślą, że to dość łatwe, ponieważ należy wybrać meble i dokupić do nich płytki.

Na jakiego rodzaju rozwiązania warto zwrócić uwagę, gdy wybieramy dekoracje ścian? Co należy wiedzieć?

stara cegła
Źródło: http://www.doman.com.pl/
Dekoracja ścian w domu to temat szeroki. Możliwości tutaj są bardzo duże, z tego względu może nam trochę zająć, by wybrać rozwiązanie idealne dla nas. Na które pomysły warto zwrócić uwagę?

Na co dokładnie zwrócić swoją uwagę, gdy będzie się planować odświeżenie wnętrza swojego mieszkania

remontowanie mieszkania
Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: www.bmpolska.com
Remont to niemałe wyzwanie logistyczne i finansowe, wiele osób wręcz jest zdania, że dużo bardziej by wolała robić w nowym mieszkaniu, w zasadzie od zera, niż rozpoczynać zabawę z remontem. Ma to swoje uzasadnienie, ponieważ z reguły rozpoczynając remont w efekcie robi się dużo więcej niż było planowane.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer