ściana

Fototapety w dekorowaniu pomieszczeń w twoim domu

fototapeta
Autor: Big Trix
Źródło: Big Trix
Aplikacja fototapety w mieszkaniu może gruntownie odzwierciedlać zapatrywania, czy też charakter posiadaczy lokum. Atutem jest też oryginalność fototapety, śmiały motyw ożywi ciemne, chłodne ściany. Równocześnie powinno się pamiętać, że to dobre rozstrzygnięcie może optyczne rozbudować albo zminimalizować miejsce.

Chcesz mieć domowy barek? Nie ma problemu! Z naszymi poradami utworzenie idealnego barku z alkoholem stanie się dziecinnie proste!

półka na alkohol
Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadacze dużej ilości różnych trunków powinni sobie znaleźć jakieś ciekawa miejsce na ich przechowywanie. Miejsce, w którym ustawimy barek nie może być zbyt oświetlona.

Fototapety w aranżacji wnętrz - czyli pomysł na to jak odświeżyć swoje wnętrze

sypialnia
Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Znudziło Ci się Twoje mieszkanie? Prawdopodobnie wystarczy dodać kilka atrakcyjnych akcesoriów, a poczujesz się tam zdecydowanie lepiej. Przebojem tego roku na pewno jest dekorowanie ścian. Niektórzy stawiają na przemalowanie pokoju w prążki, inni zdobywają przebojowe obrazki, jeszcze inni z kolei wybierają kultowe fototapety, które istotnie zmieniają image pokoju.

Wiele osób po paru latach użytkowania domowych pomieszczeń zaczyna dochodzić do wniosków, że przestaje im się w środku podobać.

szary
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Kolory stały się blade, meble stały się trochę niemodne, i tak naprawdę staje się nijako i nudnie. To co zaledwie parę lat temu było świetną aranżacją, dzisiaj wydaje się bezbarwne i mało interesujące. Lecz remont w domu to ogromne nakłady finansowe, o czasie nie wspominając, więc wielu ludzi przyzwyczaja się do takiego stanu i mieszkają bez żadnej zmiany.

Nalepki do kuchni, naklejki do pokoju - jak je używać

naklejki na ścianie - drzewo
Autor: Mountain/ \Ash
Źródło: http://www.flickr.com
Od niedawna ciekawym trendem w przystrajaniu wnętrz jest stosowanie nalepek. Naklejki w aranżacjach pomieszczeń to nie tylko naklejki na ścianę, lecz również naklejki, jakie z sukcesem można użyć na przykład na lodówkach, bądź szafkach kuchennych, dekorując w ten sposób stare, czy też nieciekawe meble i wdrażając do pomieszczenia podmuch świeżości.

W jaki sposób umeblować niedużą alkowę?

sypialnia
Autor: FFiL Śnieżka SA
Źródło: FFiL Śnieżka SA
Alkowa to miejsce szczególnie ważne na mapie naszego domu. Wnętrze kojarzące się z odpoczynkiem powinno przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen. Aby sypialnia spełniała swą funkcję powinna zostać właściwie umeblowana. W małym mieszkaniu albo niewielkim pokoju ciężko jest stworzyć aranżację nie jedynie funkcjonalną, ale również oryginalną. Jak sprawić aby malutka sypialnia stała się azylem jak też stylowym wnętrzem jednocześnie?

W jaki sposób błyskawicznie zmienić aranżację kuchni, czyli co mieszkańcy domu muszą wiedzieć o fototapetach

tapeta
Autor: Fototapeta4u.pl
Źródło: Fototapeta4u.pl
Kuchnia w każdym domu to tak miejsce, gdzie przygotowuje się oraz je posiłki, jak i wertuje codzienną rasę, pije ranną kawę, ogląda brazylijskie telenowele czy w końcu podejmuje gości. Nic zatem zaskakującego w tym, że każda pani domu pragnie, aby to pomieszczenie zawsze wyglądało imponująco. Z uwagi, że tutaj sporo się dzieje, to trudno tu utrzymać sterylną czystość, a i sprzęty, jak również ściany brudzą się o dużo szybciej niż w pozostałych pomieszczeniach. Stąd kuchnię trzeba systematycznie odnawiać. Nawet jeżeli właściciele mają mało czasu, to wystarczy zaledwie jedno sobotnie przedpołudnie na zmianę wystroju wnętrza, ponieważ tyle właśnie zajmuje przymocowanie fototapety.

Czy zawsze powinniśmy malować ścianę czy istnieje może inny sposób, aby nasza ściana uzyskała nowy wygląd?

naklejki
Autor: twoje-fototapety.pl
Źródło: twoje-fototapety.pl
Od pewnego czasu całkiem nowym trendem w dekorowaniu wnętrz jest używanie naklejek na ścianę. To niezwykle dobre rozwiązanie, kiedy znudzi się już nam odcień ścian w domu, lecz brak nam czasu na malowanie. To też bardzo dobre w innej, mniej spotykanej sytuacji, przykładowo, kiedy wynajmujemy mieszkanie i nie mamy pozwolenia na malowanie. Jest mnóstwo wzorów, stylów, ale również rozmiarów naklejek ściennych, więc każdy może wyszukać coś dla siebie.

Fototapeta w kuchni jako sprytne rozstrzygnięcie

fototapeta do kuchni
Autor: Toiles de Mayenne
Źródło: Toiles de Mayenne
ściana w kuchni i łazienkowa jest wiele bardziej narażona na oddziaływanie wilgoci, temperatury, oraz zanieczyszczeń, niż ściany w pozostałych pomieszczeniach.


Płytki ceramiczne, chociaż ciągle modne, nie królują już w każdej kuchni.

Aranżacja pomieszczeń za pomocą fototapet

oryginalne półki
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Jak spowodować, aby mały przedpokój sprawiał wrażenie nieco szerszego, natomiast maleńka sypialnia zyskała parę dodatkowych metrów?


Nic tak nie powiększa optycznie niewielkich wnętrz, jak poprawnie dobrana fototapeta czy też naklejka ścienna.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer