wnętrze

Oświetlenie LED

Autor: OSRAM
W czasie ostatnich paru lat widoczny postęp w dziedzinie technologii ledowych podniósł powodzenie i zapotrzebowanie na oświetlenie LED. Obecnie diody LED są szeroko stosowane, a technologia LED pojawia się w miejscach, gdzie wymagana jest jakość i ładny efekt końcowy.

Designerskie wnętrza i dodatki popularne w 2015 roku

pokój
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Zimowa pora już odeszła w niepamięć, a więc teraz pośpiesznymi krokami nadchodzi sezon wiosenno-letni. A wraz z nim okres remontowy. Wielu ludzi akurat ten porę wybiera na robienie swoich - mniej lub bardziej zaawansowanych - działań remontowych.

Innowacyjny pomysł na ciekawą aranżację ścian - fototapety

fototapety miasto
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jak ciekawie zaaranżować wnętrze domu? Jak zagospodarować wolną przestrzeń na ścianach, by prezentowały się one modnie i aby odróżniały się od typowych ścian? Dzisiaj mamy mnóstwo interesujących sposobów, jakie umożliwią nam twórczą aranżację ścian, możemy przykładowo zawiesić na nich zdjęcia, piękny obraz bądź naklejki ścienne.

Odpowiedni architekt wnętrz w Warszawie jak go znaleźć?

architekt
Kiedy zależy nam na tym, by mieć cudowne mieszkanie musimy zadbać o to, by zatrudnić architekta wnętrz. Tak, więc rzeczywiście powinniśmy rozejrzeć się za osobami znającymi się na rzeczy. Musimy pamiętać, że jest sporo biur architektonicznych, gdzie można złożyć zamówienie by zorganizowano nam wnętrze mieszkania. Oczywiście architekt wnętrz Warszawa musimy poszukiwać z jakimkolwiek wyprzedzeniem.

Aranżacja wnętrz – jak urządzić kuchnię?

naklejki na lodówkę
Autor: danielle_blue
Źródło: http://www.flickr.com
Kuchnia jest miejscem w domu, gdzie spędzamy w przeciągu dnia dużo czasu, nie zawsze na gotowaniu. Dużo ludzi uważa to pomieszczenie za centrum każdego mieszkania, stąd też dobrze zatroszczyć się, aby było ono urządzone pomysłowo.

W jaki sposób urządzić swe pierwsze mieszkanie? - sprawdź ciekawe pomysły na aranżację wnętrz

lampa
Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości co do tego, że swoje „cztery kąty” są jedną z absolutnie najistotniejszych rzeczy w życiu każdej osoby. Jest to potrzeba pierwszego rzędu, bez jakiej niemożliwe jest egzystowanie każdego dnia. Jest to nasze schronienie i miejsce, w którym spędzamy zdecydowaną większość czasu, zwłaszcza tego wolnego. To właśnie w domu ładujemy swoją energię po niełatwym dniu w pracy. W wypadku ludzi młodych nabycie swojego mieszkania jest pierwszą naprawdę poważną decyzją w ich życiu.

Czy sprawdzaliśmy jak przedstawiają się meble inters?

dom, mieszkanie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Potrzeba myśleć o wyposażeniu do domu

Artystyczne balustrady ze stali nierdzewnej i ich atuty - sprawdź, czy pasuje to do wystroju twojego domu

balustrada
Źródło: pixabay
Zastanawiając się nad wyborem należytej balustrady, powinno się pomyśleć o artystycznych balustradach nierdzewnych, jakie posiadają mnogość licznych zalet. Balustrady nierdzewne to niezmiernie popularne i nadzwyczaj powszechne rozwiązania w naszych czasach, na jakie decyduje się znacznie osób. Warto dowiedzieć się, jakie najważniejsze wartości mają balustrady nierdzewne.

Akcesoria niezbędne w Twojej łazience

mydelniczki
Autor: iStock
Źródło: iStock
Współcześnie pośród towarów, które służą do wyposażania łazienek istnieje bardzo bogaty wybór akcesoriów o najróżniejszych kształtach oraz barwach. Poprzez to każda osoba ma możliwość wyboru czegoś właściwego dla siebie.

Jak porządnie urządzić salon? Nie czujesz że dasz radę, nie masz żadnej inspiracji? Najbardziej korzystnie wynająć specjalistę

Interior design and decorations
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Salon to bardzo ważne miejsce w naszym domu. To w nim często schodzą się wszyscy domownicy, spędzając wspólnie czas. Również wszyscy którzy przychodzą w odwiedziny zapraszani są przede wszystkim do salonu. Pokój gościnny, nazywany najczęściej salonem, musi więc pełnić sporo różnych funkcji, mając przy okazji odpowiedni nienaganny wygląd. Właśnie dlatego urządzaniem salonu powinna zająć się osoba, która będzie w stanie poradzić sobie z odpowiednim doborem i ustawieniem mebli, sprzętów jak i wszelkiego rodzaju dodatków.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer