diody

Oświetlenie jako główny element stylizacji pokoi

Aranżowanie
Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dzienny to bilet wizytowy każdego domu. To punkt spotkań, jednak także wypoczynku i relaksu. Warto podkreślić światłem jego temperament i uwydatnić aranżację wnętrza.

Jak współczesna reklama wykorzystuje techniczne nowości, zalety stosowania paneli LED.

reklama na ekranie LED
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna reklama zewnętrzna bardzo chętnie sięga po zaawansowane rozwiązania techniczne. Oczywiście w dalszym ciągu typowe tablice i bilboardy będą wykorzystywane i z różnych powodów pewnie pozostanie tak na długo. Mają jednak one jedną istotną wadę, mianowicie zmiana emitowanej za ich pomocą reklamy nastręcza trochę trudności, bo trzeba po prostu nakleić nową. W przypadku dłużej prowadzonych kampanii reklamowych nie jest to problemem, jednak w niejednym miejscu znacznie lepszym rozwiązaniem jest emisja reklam na krótszy okres czasu i możliwość ich szybkiej zmiany.

Jaka jest rola prawidłowo zaprojektowanego oświetlenia dla wygody mieszkania, jakie techniczne nowinki warto przy tym wykorzystać.

lampa wisząca - nowoczesna
Autor: INTERNITY
Źródło: INTERNITY
Podczas robienia projektu wnętrza swojego domu czy mieszkania wiele osób nie bardzo pamięta o odpowiednim dopasowaniu oświetlenia. Nie będzie to bynajmniej oznaczać, że zamierzają pozostać na świeczkach, ale kupują pierwsze znalezione lampy, które im się podobają i nie chce im się zastanawiać nad ciekawymi rozwiązaniami.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer