diody

Oświetlenie jako główny element stylizacji pokoi

Aranżowanie
Autor: Walter Schärer
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dzienny to bilet wizytowy każdego mieszkania. To punkt spotkań, lecz też odpoczynku i spokoju. Należałoby podkreślić światłem jego temperament i uwydatnić aranżację wnętrza.

Jak współczesna reklama wykorzystuje techniczne nowości, zalety stosowania paneli LED.

reklama na ekranie LED
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna reklama zewnętrzna coraz częściej wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne. Oczywiście w dalszym ciągu klasyczne bilboardy i banery będą wykorzystywane i ze względu na koszty zapewne długo tak pozostanie. Mają one jednak jedną istotną wadę, mianowicie zmiana wyświetlanej za ich pomocą reklamy nastręcza trochę trudności, bo trzeba po prostu przykleić nową. W przypadku dłużej prowadzonych kampanii nie jest to problemem, jednak w niejednym miejscu dużo lepszym wyjściem jest emisja reklam w znacznie krótszym czasie i możliwość ich szybkiej zmiany.

Jaka jest rola prawidłowo zaprojektowanego oświetlenia dla wygody mieszkania, jakie techniczne nowinki warto przy tym wykorzystać.

lampa wisząca - nowoczesna
Autor: INTERNITY
Źródło: INTERNITY
Podczas projektowania wnętrza swojego mieszkania albo domu wiele osób zapomina o należytym dopasowaniu światła. Nie będzie to bynajmniej oznaczać, że planują świecić świeczkami, lecz kupują pierwsze z brzegu lampy, które będą im się podobać i nie chce im się zastanawiać nad ciekawymi rozwiązaniami.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer