Tag: mebel

mebel

Designerskie sofy brylują na salonach

By admin
Prawie 30 lat temu, dotarła do nas informacja, że odnaleziono zagubiony obraz Michała Anioła, Pietę z 1545 roku. Płótno warte 190 milionów funtów znalazł emerytowany amerykański pilot Martin Kober. Całe lata dzieło znajdowało się za…sofą. I pomyśleć tylko, że obraz dawno już by się odnalazł, gdyby pilot zerknął czasem na wnętrzarskie gazety lub programy poświęcone projektowaniu wnętrz. Ponieważ to tam już od dawna informują nas, iż ustawianie kanapy pod ściana jest niemodne. Może gdyby pan Kober zastosował się do tych wskazówek obraz sam wpadł mu w ręce?

Jak w prosty sposób całkowicie odmienić wygląd mieszkania bez znacznych wydatków oraz uciążliwego remontu?

By admin
Wiele ludzi ma czasem dość przebywać w swoim apartamencie. Głównie z powodu nieciekawego wystroju swoich wnętrz. W takiej sytuacji najkorzystniej jest zrobić generalny remont. Jednak w przypadku, kiedy duży remont jest nazbyt kosztowny oraz nie ma na jego wykonanie odpowiedniej sumy pieniężnych środków warto zastosować parę prostych technik służących do przeobrażenia własnego pomieszczenia.

Nowomodne, kreatywne i gustowne dekoracje domu i mieszkania

By admin
Piękny i komfortowy dom to marzenie każdego z nas. Luksusowe aranżacje wnętrz, markowe nowoczesne dodatki to coś, do czego szeroką wagę przykłada każdy z nas. Nie zawsze jednak wiemy, jak ciekawie i popularnie wyposażyć mieszkanie, prócz tego nieraz przerażają nas ceny modnych, popularnych dodatków aranżacyjnych.

Designerskie fotele i krzesła dobre do wielu pomieszczeń

By admin
Design to w tejże chwili modny termin, którym z chęcią posługują się wszyscy uznani producenci mebli. Czy jednak zawsze użycie takiego określenia jest zasadne, jak odróżnić prawdziwe fotele designerskie od mebli, jakie wcale nie są tak stylowe, jak się czasem wydaje? Kwestia nie jest dziś prosta. Świetnie w razie wątpliwości zwracać się do specjalistów, przejrzeć dużo różnych pism designerskich, jak także poczytać odrobinę więcej na temat designu.