Zdjęcia na szkle jako interesująca alternatywa dla standardowych płytek

24 czerwca 2020 Off By admin
Zdjęcia na szkle jako interesująca alternatywa dla standardowych płytek
Nowoczesne aranżacje kuchni coraz częściej wykorzystują szkło. Stanowi ono interesującą opcję dla standardowych płytek ceramicznych sytuowanych pomiędzy blatem, a sprzętami.

Zdjęcia na szkle umieszczone w kuchni mogą okazać się trwałym, niebanalnym elementem dekoracyjnym. Taką formę ozdoby można instalować bezpośrednio na otynkowaną ścianę, między szafki kuchenne, albo jako obraz (ramy na wymiar) szklany na ścianę. Dzięki użyciu podwójnej szyby grafika jest zawsze bezpieczna, nie jest narażona na bezpośrednie działanie kleju, czy wody.

Szkło to materiał nieskomplikowany do utrzymania w czystości. Wszystkie powierzchniowe poplamienia wolno oczyścić przy użyciu normalnej gąbki, także kapki płynu. Lepszej jakości szkło do kuchni jest również (więcej na tej stronie) odporne na zarysowania, również działalność dużych temperatur. Ogromna liczba wzorów czyni, że owego rodzaju towary osiągają obszerne możności użycia.
obsługa

Autor: Kobie Mercury-Clarke
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle pewne szkło w kuchni, to szkło hartowane. Jest nadzwyczaj odporne, także odporne na znaczne temperatury. Szkło hartowane jest dosyć kosztownym rozwiązaniem, jednak powinno się je wybierać ze względu na intensywnie eksploatowane, poddawane zmiennym temperaturom mury. zdjęcia na szkle można zainstalować na ścianie za pomocą kleju. Jest możliwość je również zamontować w ramkach. To bardzo interesujące rozwiązanie, które dostarcza szerokie możności aplikacji.

Jest możliwość je również zamontować na dystansach co sprawia, że są łagodnie oddalone od ściany. Owa technika montowania zwykle przydaje się do montażu szkła w narożnikach kuchni.