Zaaranżowanie salonu w stylu lat 60-tych

28 kwietnia 2021 Off By admin
Zaaranżowanie salonu w stylu lat 60-tych
Wiele osób aranżując salon decyduje się na stonowany minimalizm, bardzo często stawia się na fajniejsze meble zauważone w sklepie, które suma summarum mają w miarę fajnie wyglądać i co istotne mają zmieścić sporą ilość pierdół, które zbieramy od wielu lat. Ale, gdy rzeczywiście zależy nam na fajnym salonie, to warto go zaaranżować w jakimś konkretnym stylu na przykład kolorowych lat 60-tych.

fotele

Autor: Kvadra
Źródło: Kvadra
Ostatnio był boom na lata 60 wśród projektantów mody, a projektanci, którzy tworzą meble, również stwierdzili, że warto byłoby i tutaj pokazać te cudowne lata. Tak, więc możemy wybrać fotele stylizowane na lata sześćdziesiąte, możemy kupić tapetę, która sprowadzi do pokoju nastrój tych szalonych i barwnych lat. Kiedy nasz salon jest nudny, to naprawdę powinniśmy pomyśleć o zmianach w fajnym stylu. Meble i dodatki, wyjęte jakby z szalonych lat sześćdziesiątych spodobają się wszystkim domownikom. I co, najważniejsze salon będzie w końcu interesujący.

Salon zaaranżowany na lata sześćdziesiąte

Nasz salon powinien sprawiać, że goście zechcą być u nas jak najdłużej i my sami też powinniśmy chętnie spędzać czas w salonie i odpoczywać. Z tego powodu tak ważny jest wybór sofy. Odpowiednio dobrana sofa całkowicie zmieni wnętrze. Poza tym wybierając sofę można zaszaleć i kupić którąś z tych stylizowanych np. na

sofa

Autor: HF Helvetia Furniture
Źródło: HF Helvetia Furniture

kolorowe lata 60-te. W ogóle zaaranżowanie całego salonu w stylu lat sześćdziesiątych jest rzeczywiście świetnym pomysłem. Musimy tylko troszeczkę się postarać – oryginalne pomysły można znaleźć tutaj –> aranżacja aranżacja wnętrz częstochowa a’la lata sześćdziesiąte.

Ne szczęście nawet wielkie salony meblowe mają w swoich kolekcjach serie, które pozwolą wrócić nam do lat sześćdziesiątych bez wielkiego kłopotu. Dlatego jeżeli nasz salon (więcej informacji nowoczesne meble do salonu) jest nieciekawy, czy też zaaranżowany na nową niezbyt ciekawą modłę, to zróbmy coś by go odmienić . Idźmy na zakupy, wybierzmy sofę i fotele niczym wyjęte z lat 60-tych, a potem znajdźmy inne dodatki, które sprawią, że nasz salon będzie świetnym miejscem na spotkania ze znajomymi, ale też miło będzie się spędzało w nim czas z najbliższymi. Ogrom kolorów sprawi, że na pewno każdy będzie czuł się w takim salonie, stylizowanym na lata 60-te, fajnie. Z czasem będzie można jedynie zmienić dodatki. Zawieszenie popartowych obrazów na ścianach i zmiana koloru przewodniego w dodatkach pozwoli na to, że szalone lata sześćdziesiąte nigdy nam się nie znudzą.