Wirtualny asystent czyli świeże, zupełnie inne podejście do biurowych i organizacyjnych prac w firmach

12 czerwca 2019 Off By admin
Wirtualny asystent czyli świeże, zupełnie inne podejście do biurowych i organizacyjnych prac w firmach
We wszystkich firmach jest potrzebna osoba, która zajmie się koordynacją i zorganizowaniem pracy. Przeważnie funkcję tę pełnią sekretarki lub asystentki, do obowiązków których należy przykładowo innymi organizacja spotkań, rozdzielanie korespondencji i wykonywanie pozostałych prac biurowych. Przeważnie osoby takie są zatrudniane na pełnym etacie, dostają swoje biurko i muszą się pojawiać w pracy o określonej godzinie.

Taki model funkcjonuje w większości polskich firm, ale powoli zaczyna także do nas docierać nowy trend. Na zachodzie coraz więcej właścicieli firm korzysta z usług asystentek wirtualnych. Tak naprawdę tego typu osoby wykonują bardzo podobne zadania, które by robiły będąc w siedzibie firmy, za to jedną z głównych zalet wirtualnych asystentów jest możliwość pracy zdalnej. W zasadzie znaczenia nie będzie, gdzie asystent wirtualny będzie przebywał, ma on określoną pracę do

Co w biurze

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

zrobienia, a internet oraz telefony gwarantują bezproblemowy kontakt ze zleceniodawcą. Więcej znajdziesz: Tu

Jednym z podstawowych powodów, dla jakich wirtualna asystentka zdobywa tak dużą popularność wśród biznesmenów, jest duża oszczędność kosztów.

Jeżeli szukasz podobnych informacji na prezentowany wątek, to także rzuć okiem na (https://banery-druk.net/banery-reklamowe-bialystok) analogiczne materiały, które podnoszą tę problematykę.

Nie trzeba dla takiej osoby przygotowywać biurka w firmie, co jak się okazuje może pochłonąć pewne koszty, a kolejną oszczędnością jest płacenie za faktycznie przepracowany czas. Przy zatrudnianiu pracownika na pełnym etacie trzeba mu płacić wynagrodzenie bez względu na to, czy będzie miał co robić czy też nie. W przypadku wirtualnych asystentek wynagrodzenie będzie jedynie za to, co rzeczywiście zostało wykonane, więc jeżeli pracy będzie nieco mniej, to i koszty będą niższe. Zobacz również stronę:

Również pracownicy zatrudniani w takiej formie odnoszą niemałe korzyści. Odpadnie w ich przypadku konieczność niekiedy bardzo długich dojazdów do pracy, można także w dowolny sposób regulować godziny pracy.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o nim znacznie więcej. W tym celu użyj adresu (https://ortodoncjabecker.pl/), który przekieruje Cię na stronę! Zachęcamy!

Oczywiście niekiedy należy być dostępnym we wcześniej ustalonych okresach, ale nie będzie przymusu codziennego pojawiania się w firmie o określonej godzinie.