W jakie nowinki techniczne mogą być zaopatrzone innowacyjne lampy do ogrodu?

3 marca 2020 Off By admin
W jakie nowinki techniczne mogą być zaopatrzone innowacyjne lampy do ogrodu?
Chyba każdy właściciel domu z ogrodem wie, że czasem nie ma lepszej rozrywki niż odpoczynek na świeżym powietrzu w bardzo nastrojowym otoczeniu palących się dyskretnie lampek.

Teraz ich utrzymanie jest wyjątkowo tanie, gdyż wykonane są w technologii LED.
lampy ogrodowe

Autor: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Źródło: Optiflame/Glen Dimplex Polska
Takie lampy ogrodowe mogą mieć różny kształt i rozmiar. Na przykład są lampy wykonane w formie słupka jak i kinkietu. W swoim ogrodzie moglibyśmy oczywiście użyć różne typy w zależności od miejsca instalacji. Tego typu lampy do ogrodu mogą podświetlać zarówno drogę jak i na przykład konkretne miejsca w ogródku. Mogłyby być uruchamiane za pomocą wspólnego przełącznika ale mogą też włączać się przy pomocy przykładowo czujnika ruchu. Mogłyby stanowić doskonałą dekorację każdego ogródka, a należałoby dodać, że nie są one kosztowne. Zależnie od typu wykonane są między innymi ze stali nie rdzewiejącej oraz tak zwanego mlecznego szkła. Zależnie od modelu ich wygląd powoduje, że idealnie prezentują się zarówno w ogrodzie utrzymywanym w nowoczesnym jak i tradycyjnym stylu.
Ich wysokość można dostosować do własnych potrzeb, ponieważ dostępne są modele od 20 do ok. 80 cm. Oczywiście wszystkie tego typu lampy do ogrodu są wytrzymałe na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych tego typu jak deszcz czy mróz.

Istnieją także lampy ogrodowe, które zasilane są za pomocą energii solarnej. Warto również dodać, że są także tak zwane lampy najazdowe, jakie można włączyć za pomocą nacisku stopy lub opony auta.