W jaki sposób zaaranżować gabinet masażu?

17 sierpnia 2020 Off By admin
W jaki sposób zaaranżować gabinet masażu?
Profesjonalny gabinet masażu winien pomagać w zaspokojeniu głębokich potrzeb psychologicznych, a częstokroć wręcz psychoterapeutycznych.
Wypoczynek, odprężenie ciała jak też umysłu w zaciszu wspaniale pachnącego, pięknego i intymnego miejsca.

To wartości, które bezapelacyjnie trzeba dostarczyć klientkom na wysokim poziomie. Rozmiar gabinetu powinna być uzależniony od jego przeznaczenia. Klient w gabinecie powinien czuć się pewnie i bez skrępowania.

Niezbędny jest Ci bieżący wpis (www.sklepmuzyczny.pl/) na ów temat? Starczy, że naciśniesz na podany link i na nowej witrynie odnajdziesz wszystkie szczegółowe wiadomości.

W wypadku, kiedy przewidujemy jednoczesne masowanie większej ilości klientów, należy celem zachowania intymnego klimatu a także poczucia bezpieczeństwa, wyodrębnić oddzielne gabinety masażu.

leżanki spa

Autor: Dorcia
Rezultat pierwszego wrażenia jakie powinniśmy wywrzeć na naszych klientach zagwarantuje udana aranżacja środka gabinetu. Pomieszczenie powinno z pewnością posiadać swój intymny nastrój. Współbrzmienie przyjaznych, pastelowych kolorów, atmosfera bezpiecznego domowego ogniska to koncepcja na udany wystrój gabinetu. Lokal musi oczywiście na dodatek spełniać warunki sanitarne. Wyzwaniem dosyć skomplikowanym jest projekt przyjaznej aranżacji gabinetu spa nie mającego odrębnego wnętrza sanitarnego. Umywalka ze środkami odkażającymi nierzadko zaburza intymny nastrój salonu jak też nadaje mu nieprzyjazny styl. Powinniśmy posłużyć się w takich sytuacjach gustownymi parawanami. Parawanami możemy oddzielić część sanitarną. Wymogi sanitarne nakazują, aby posadzka oraz ściany salonu były trwałe.

Wykładziny podłogowe, farby (zobacz: farby elewacyjne) muszą być odporne na działanie preparatów dezynfekujących. Umywalnia powinna posiadać umywalkę z ciepłą wodą bieżącą, mydło w płynnej postaci i jednorazowe ręczniki papierowe. Koniecznie wyekwipuj swój salon w leżanki SPA.