W jaki sposób wyposażyć szafę na długie lata?

24 września 2018 Off By admin
W jaki sposób wyposażyć szafę na długie lata?
Przy bez ustanku zmieniających się kierunkach, promocjach a także innych nęcących sposobnościach, trudno mądrze wydawać pieniążki.
Wracamy ze sprawunków podekscytowane nowymi zdobyczami, jakie niestety w rezultacie wylądują na spodzie szafy.

W jaki sposób więc wyposażyć szafę, jaka przetrwa parę lat oraz zgodna będzie z naszymi upodobaniami? Pierwszy krok to z pewnością wyrzucenie zawartości szafy na wyrko bądź posadzkę. Przyjrzyjcie się gruntownie temu, co nosicie, jakie zabarwienia dominują, jakiego rodzaju kroje kochacie. Nie składujcie ciuszków, jakich nie wkładałyście od 3 sezonów. Nie trzeba się mamić – już ich z pewnością nie włożycie. Dajcie je koleżance. Modowy recycling jest obecnie w modzie. Pomyśl też o zaufanym pomocniku, o ile mniemasz, że samodzielnie sobie nie dasz rady. Powinien być to ktoś, kto znakomicie was zna a także kto nie boi się powiedzieć, że w czymś niedobrze wyglądacie. Na takowe łady powinieneś określić minimum 2 godziny.
duża torba sportowa

Autor: GARDENA
Źródło: GARDENA
Odzienia, jakie z wami zostały, powinny przejść teraz segregowanie. To taka zabawa w budowanie kolekcji: góry zatem t-shirty razem, suknie razem, doły – zatem spódnice wspólnie. Osobno poukładajcie konfekcje wierzchnie i dodatki – buty jak też torebki. Potem zabierzcie się za układanie według sezonów, na przykład w lecie konieczna ci będzie z pewnością duża torba sportowa.

To niezwykle pomaga uzupełnić garderobę dobraną do należytej pory roku, planować sprawunki jak też utrzymać ład w szafie. Pewne odzienia możemy wkładać prawie cały sezon – szyfonowa suknia boho sprawdzi się doskonale ze swetrem oraz kozakami jesienią a także z sandałkami latem.