W jaki sposób udekorować całe mieszkanko na Boże Narodzenie?

2 kwietnia 2019 Off By admin
W jaki sposób udekorować całe mieszkanko na Boże Narodzenie?
Dekorowanie domku na Boże Narodzenie to jedno z w największym stopniu kłopotliwych zajęć jednak to dzięki zdobieniom świątecznym nasz domek przenika aurą świąt, robi się radosny oraz przytulny.

sakupy

Autor: Praktycy.com
Źródło: Praktycy.com
Poniżej prezentuję parę pomysłów na ozdoby ganku, pokoju gościnnego, sypialni, kuchni a także nawet umywalni. Przy wejściowych drzwiach postaw niewielkie, staroświeckie sanki. Przewiąż je koralową wstążką. Będzie to zachwycające powitanie gości. Dzięki sankom przypomną sobie czasy swojej młodości. Nim goście wkroczą do pokoju gościnnego powinni poczuć aurę świąt Bożego Narodzenia już od chwili przekroczenia progu . Wstęgi, suszone kwiecia, wieńce jak też witki jodłowe przyczepione do barierek schodów zrobią przyjemne wrażenie.
Muzyka świąteczna kreują wspaniałą aurę. W przedpokoju na komodzie postawić możesz tańczącego oraz śpiewającego Mikołaja (renifera itd.). Może to być zabawka uaktywniająca się poprzez ruch (gra kiedy ktoś przejdzie obok niej) lub na włącznik (możesz ją włączać za każdym razem jak idziesz otworzyć drzwi swym gościom). Możesz też pomyśleć o postawieniu w przedpokoju radioodbiornika albo wieży z uruchomioną krążkiem z ze świątecznymi piosenkami.

Kliknij tu – więcej zobaczysz w serwisie (http://www.prownes.pl/), który znajdziesz na tamtej stronie. To będą podobne porady, więc zapewne je też uznasz za ciekawe!

Połóż pod choinką zabawki dzieci (może być to również twój niedźwiadek z dziecięcych lat). Przyszykuj ozdoby świąteczne zrobione z witki choinki, jabłek, szyszek jak też czerwonych wstążek. Udekoruj nimi stół i półki. W salonie postaw parę świec ozdobionych wianuszkami wykonanymi z gałązek sosnowych.

Możesz je postawić w rządku na kominku, na parapecie czy na stoliku. Naklejki na szyby w kształcie bałwanka czy też betlejemskiej gwiazdy również sprawdzą się znakomicie.