W jaki sposób nabywać pachnidła?

3 września 2021 Off By admin
W jaki sposób nabywać pachnidła?
Nabywanie perfum to sztuka cierpliwości, a niewytrwali niech pozostawią portfel w domku zaś zaopatrzą się w pocięte w paski higieniczne chusteczki bądź papierki z filtru do kawy, których neutralny zapach nie zakłóci faktycznej woni perfum.

blat

Źródło: pixabay.com
Nasz nos potrafi jednorazowo zachować w pamięci tylko 3 zapachy.

Jeżeli intryguje Cię omawiany tekst, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowo inny równie absorbujący polecany serwis.

Wybierając się do perfumerii ulegamy najpierw czarowi flakonika, czy też przychodzimy tam w poszukiwaniu pachnideł, jakimi cudownie pachniała nasza znajoma. W obydwóch przypadkach wpierw korzystamy z zapasów naszych papierków testowych, pryskamy pachnidłami w papierki, podkreślamy, który to zapach po czym wychodzimy. Powracamy dopiero wtedy kiedy jesteśmy pewni, że zapach, o którym myślimy mamy w zasięgu dłoni. Następnym krokiem jest pryśnięcie wybranym zapachem na nadgarstek i po raz drugi opuszczamy drogerię. Proszę pamiętać, iż prawdziwe perfumy rozwijają swój zapach przez kilka godzin, stąd właściwie dopiero kolejnego dnia znamy wszystkie jego fazy jak też jesteśmy mogli sprecyzować, czy zapach rozważony jako pewna całość odpowiada nam.

szkło

Autor: BODUM
Źródło: www.smakprostoty.pl
kredens

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Czy woń ma służyć tylko naszej rozkosze, czy może ma przekazać dowolną o nas informację? A może ma udoskonalić nasz wizerunek? Wydaje się, że idealne pachnidło powinno korespondować z naszą osobowością i wtenczas stanie się naszą drugą skórą.

Aby to się udało powinniśmy dobrze poznać nie jedynie cechy wybieranego pachnidła jednak przede wszystkim swoje słabości jak też zalety, co potrzebujemy wyeksponować co z kolei ukryć, co zademonstrować zapachem a czego nie objawiać, na przykład bystrość jak też bogatą osobowość uwydatnią zapachy szyprowe zaś aktywność oraz gotowość do akcji zapachy świeże np. wodne.