W jaki sposób dobrze wyekwipować umywalnię?

20 listopada 2021 Off By admin
W jaki sposób dobrze wyekwipować umywalnię?
Umywalnia to inwestycja na długie lata. Użycie w niej sprzętów oraz armatury drugorzędnej jakości może nas narazić na poważne koszty połączone z prawdopodobną wymianą niesprawnej baterii podtynkowej, czy choćby zestawu odpływowego zabudowanej wanny czy kabiny prysznicowej.

Wybierając artykuły do umywalni powinniśmy kierować się: estetyką i ceną, techniką wykonania, potwierdzeniem, iż towar jest zgodny z aktualnymi normami, okresem gwarancji. Wybierając produkty do umywalni musimy kierować wyjątkową uwagę na ich pochodzenie, okres gwarancji jak też sieć serwisową. W łazience wiele fragmentów, na przykład płytki rustykalne, zamontowanych jest na stałe. Ich przypuszczalny demontaż spowodować może obkuwanie kafelków albo pozostawienie widocznych dziur w ścianach. Trzeba wystrzegać się mało popularnych producentów, ponieważ możemy mieć ambaras z fragmentami zamiennymi. Nierzadko proponowane przez nich wyroby promocyjne są produkowane w krótkich partiach.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, gdzie przygotowaliśmy pouczające artykuły – wejdź w link akcesoria do mebli kuchennych.

Uszkodzony zawias bądź pęknięta szyba w kabinie prysznicowej mogą nastręczać wtenczas wymiany całej kabiny a także ponownego montażu. Toteż przed dokonaniem kupna warto dowiedzieć się czy dany fabrykant posiada sieć serwisową w Polsce oraz czy proponuje dojazd do naszego domu i dokonanie naprawy na miejscu.

Kamienica

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Dwuletnia gwarancja to minimum jakiego trzeba poszukiwać jeśli w grę wchodzi muszla podwieszana.

Pięcioletnia gwarancja na kabinę prysznicową zaświadcza już o wielkiej trwałości produktu, zaś piętnastoletnia gwarancja na niezmienność zabarwienia wannowego akrylu na pewno spowoduje, iż białość wanny nie zmieni się po roku w kremowy.