W jaki sposób dobrać właściwe jeansy do swej figury?

30 grudnia 2020 Off By admin
W jaki sposób dobrać właściwe jeansy do swej figury?
Pora odkodować tajemniczo brzmiące nazwy, które spotykamy w marketach ze spodniami. Czym odróżniają się „slimy” od „skinnów”, albo „bootcut” to jest to samo, co „boyfriend”, no i w których będę wyglądała najpiękniej? Słowem, w jaki sposób dobrać właściwe jeansy do figury?

dolary

Autor: Stan Dalone
Źródło: http://www.flickr.com
Czas więc odkodować denimową terminologię a także odpowiedzieć na zapytanie, jak poprawnie dopasować jeansy do sylwetki, ażeby przenigdy więcej nie popełnić stylizacyjnego faux pas i nie strzelić sobie w kolano.

Czy jesteś uradowany z tematu tego artykułu? Jeżeli tak, to daję również mój odnośnik do następnej witryny. Namawiam!

Bootcut – cechy szczególne to wysoka talia, łagodnie poszerzana nogawka. Bootcut jest to doskonały fason dla gruszki a także jabłka, a więc dam o bardzo krągłych biodrach jak też dużym brzuchu. Wysoki stan to gwarancja tego, że nic niepotrzebnego nie „wyleje” się zza paska, biodra pozostaną zaznaczone, a łagodnie poszerzana nogawka przywróci figurze stosowne proporcje. Wkładaj bootcuty też jeżeli posiadasz masywne uda.

dane

Autor: Greg Goebel
Źródło: http://www.flickr.com
Komu będą przeznaczone Lee Skinny? Obcisłe nogawki wyeksponują każdą niedoskonałość nóg a także pupy. Dlatego obcisłe rurki dedykowane są szczupłym osobom. Długość nóg nie ma w tym miejscu większego znaczenia, albowiem im spodnie obciślejsze, tym bardziej je wydłużą. Boyfriend. Szczególne cechy: luźny fason, obniżony stan zwężana ku dołowi oraz podwinięta nogawka.

Zainteresowały Cię wątki stworzone w tym poście? Czujesz jednakże braki? Więc zachęcamy do kolejnej strony – naciśnij tu lampy stojace i przenieś się tam.

Komu są określone? Wysokim kobietom, którym nie straszne wizualne skrócenie nogi, obniżenie figury i skupienie uwagi na dolnej partii sylwetki.

Boyfriendy powinny nosić damy, jakie nie mają niczego do zarzucenia swojej figurze od pasa w dół. Należy mieć na względzie: wysoki stan wydłuża postawę, podwinięte nogawki optycznie skracają nogi, wielkie kieszenie na pupie, wizualnie ją uwydatnią.