Usługi konsultingowe na rynku nieruchomości

3 marca 2019 Off By admin
Usługi konsultingowe na rynku nieruchomości
Rynek nieruchomości to skomplikowany temat, szczególnie dla nowych inwestorów i klientów prywatnych. Inwestowanie w nieruchomości, ich budowa jak też zarządzanie nimi narzuca konieczność podejmowania przemyślanych i bezpiecznych decyzji.

Wynika to w szczególności z potrzeby zaangażowania pokaźnych środków finansowych w nieruchomości. Aby nie stracić oszczędności życia warto wcześniej wesprzeć swoją decyzję opinią obeznanego w temacie doradcy – poznaj: KGDM.

DOM

Autor: ICPD
Źródło: ICPD

Znowelizowana Ustawa o zarządzaniu nieruchomościami dała pełne prawa realizacji usług doradztwa takim zawodom jak rzeczoznawcy majątkowi i pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz prawa ograniczone do czynności zarządu – zarządcom nieruchomości. Zamówione dane i opinie mogą być pomocne np. przy zakupie nieruchomości lub do wyceny nieruchomości zarówno dla dużego przedsiębiorstwa jak i prywatnej osoby.

Na rynku istnieje dużo firm dostarczających usługi doradcze w sektorze nieruchomości, dlatego każdy może wspomóc się radą jaką służy doświadczony rzeczoznawca majątkowy, czy pośrednik dobrze orientujący się w niuansach lokalnego rynku nieruchomości – zobacz więcej: . Zanim jednak skorzystamy z pomocy takiej firmy warto zorientować się czy jej pracownicy zdobyli odpowiednie wykształcenie oraz pozytywne opinie od wcześniejszych klientów.