Upominek z górnej półki. Co sprezentować dawno niewidzianej osobie?

6 grudnia 2021 Off By admin
Upominek z górnej półki. Co sprezentować dawno niewidzianej osobie?
Ofiarować dobry i trafiony prezent facetowi, to sztuka. Każdy, kto choć raz chciał to zrobić ten wie, że nie jest to łatwe. Czym najlepiej się sugerować? Możemy nabyć prezent dla faceta wiedząc o tym, czym zajmuje się on na co dzień. Możemy zamówić wyjątkową, skórzaną torbę albo portmonetkę albo wytworny zegarek na pasku.

Rower

Autor: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com
To przedmioty ponadczasowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku młodszych osób, jak i tych dojrzałych. Ale zdecydujmy się na modele, które są zrobione z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne tworzyw i nie będą dodawać lat obdarowanej osobie. Jeśli znamy go trochę lepiej, postarajmy się wybrać podarek związany z jego hobby. Jeśli kręci go sfera kulturalna, na pewno będzie zachwycony kiedy dostanie jedną z najnowszych książek polskich lub zagranicznych popularnych autorów – kliknij w odnośnik.

Kupmy coś nowego, lecz nie z półki „bestseller”. Jeśli jest to IT i nowe technologie – zapoznajmy się z asortymentem producentów typu Gigabyte albo Genuine. Mężczyźni lubią dorosłe zabawki i są gadżeciarzami, dlatego możemy zaryzykować i kupić coś do roweru (na przykład torbę na rower firmy Giant czy pompkę Genuine) – coś do mieszkania ( duże mieszkania wrocław przy parku ) (wielofunkcyjne organizery, pakowne pudełka, suszarkę Gimi) lub jakiś zdalnie sterowany pojazd. Jeżeli całkowicie nie wiadomo co kupić, zdecydujmy się na praktyczny prezent, lecz niech nie będą to skarpetki…

Kiedy wiemy, że facet ten bardzo dba o siebie, idźmy w stronę wysokopółkowych produktów z limitowanej edycji, a jeżeli świetnie czuje się w kuchni, podarujmy silikonowe składane pojemniki na żywność. To miks przyjemnego z pożytecznym – dobrze się prezentują, a do tego są niesamowicie użyteczne. Jeśli wiemy, iż facet zna się na dobrych trunkach, winach albo whisky, możemy nabyć markowy shaker z zestawem syropów barmańskich.

Nie zostawiajmy myśli o kupnie prezentu na ostatni moment. Przejrzyjmy szczegółowo towary Gimi lub Giant w internecie i zdecydujmy się na konkretne produkty. Gdyby nam nie odpowiadały, zawsze zostaje nam w zapasie trochę czasu na oddanie i kupno czegoś nowego. Jeżeli chcemy zorientować się w dostępności i kosztach poszczególnych rzeczy ze sklepu w sieci, na przykład Genuine, można skontaktować się telefonicznie lub drogą mailową. Wybór w sklepach pokroju Gigabyte zwykle jest tak duży, że na pewno uda nam się kupić coś, co obdarowaną osobę miło zaskoczy i ucieszy.