Szykowne drewniane meble do recepcji ściągną gości

24 września 2018 Off By admin
Szykowne drewniane meble do recepcji ściągną gości
Dla mnóstwa społeczeństwa najważniejszym pomieszczeniem hotelu jest pokój, zaś dla dyrektora hotelu jest to recepcja. Zwykły człowiek nie zdaje sobie sprawy, że to wygląd recepcji przyciąga zdecydowaną liczbę klientów.

design

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjrzyjmy się tedy temu pomieszczeniu.

Pościel Satin Pure

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Recepcja nazywana także portiernią, jest pokojem, w jakim przyjmuje się klientów. Jest to kluczowe miejsce. W nim turyści odbierają klucze do wynajętych kwater i mogą otrzymać wszystkie istotne informacje. Tam również znajdują się kasy fiskalne, to znaczy pieniądze hotelu. Dlatego meble recepcyjne robione są zwykle na zamówienie nasze meble recepcyjne. Meble, które napotkamy w recepcji są unikatowe. Często zrobione z bardzo dobrego gatunkowo drewna lakierowanego na wysoki połysk, z licznymi zdobieniami, tak żeby ukazać że hotel prezentuje wysoki poziom. Reprezentatywna wysoka drewniana lada, ta z metalowym, lśniącym dzwonkiem pokryta jest najczęściej wysokogatunkowym filcem, oczywiście dla komfortu klienta. Pod blatem znajduje się mnóstwo szuflad oraz szafek, w których przechowywane są wszelakie dokumenty oraz drobiazgi. Ci z was, którzy chcą zacząć biznes hotelarski, musicie liczyć się z dość dużymi kosztami takowych mebli. Wartość omawianej przez nas lady waha się do 5 do nawet 15 tysięcy złotych, lecz opłaca się ją kupić. Charakterystycznym meblem jest także szafka na klucze, jaka ma mnóstwo przegródek i haczyków mebli recepcyjnych. Jeżeli na serio myślisz o zakupieniu takowych mebli recepcyjnych w stylu retro musisz zamówić jeszcze kilka ładnych foteli dla gości, by mogli na nich siedzieć, gdy utworzy się kolejka.

By stworzyć pomieszczenie na recepcję w ogóle nie potrzebujesz kupować mnóstwa różnorakich mebli recepcyjnych, turyści poczuli by się przytłoczeni za dużą ich ilością. Wystarczy abyś posiadał wymienone elementy, gwarantujemy Ci sukces.