Szybko i bezpiecznie – o przesyłkach Patron Service

6 marca 2021 Off By admin
Szybko i bezpiecznie – o przesyłkach Patron Service
Wybierając firmę kurierską chcemy, by nasza paczka dotarła do celu w krótkim czasie i w nienaruszonym stanie. Dodatkowym atutem, który gwarantuje nam poczucie bezpieczeństwa jest stały kontakt z dyspozytorem na każdym poziomie realizacji usługi. Okazuje się, że na ogólnopolskim rynku już od dawna funkcjonuje firma, która zapewnia wysoką jakość przesyłek, ale także usługę transportu drogowego.

wyobrażenie - firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com

Patron Service działa już od roku 1990,1990 r., zapewniając swoim klientom usługi przesyłek kurierskich. Filary tej firmy to szybkość, elastyczność oraz wygoda. Standardem jest utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w czasie realizacji usługi, za pośrednictwem specjalnego przedstawiciela Patron Service – kliknij. Ponadto, oferta jest dostosowana do zróżnicowanego klienta. Z oferty tej firmy, korzystają osoby fizyczne, firmy handlowe i produkcyjne, biura, instytucje finansowe i wiele innych.

Można wyróżnić 4 kategorie usług oferowanych przez Patron Service: serwis lokalny, serwis krajowy, serwis międzynarodowy i transport drogowy. Pierwszy dział dotyczy paczek i listów w obrębie miasta. Przesyłki te dostarczane są do odbiorcy w dniu, w którym zostały nadane.

Jeżeli absorbują Cię prezentowane w niniejszym materiale tematy i masz chęć zobaczyć więcej informacji na tego typu temat – kliknij tu gospodarka odpadami wrocław!

Zlecenia wykonywane są w dni robocze, w godz. 9 – 18. Z kolei serwis krajowy odnosi się do paczek oraz listów przesyłanych w dowolne miejsce w Polsce. Dostarczenie następuje na następny dzień, najpóźniej w drugiej dobie. Można jednak skorzystać ze przyspieszonego trybu doręczania, w którym przesyłka trafia na adres odbiorcy jeszcze w dniu nadania bądź w rano następnego dnia. Kolejny wymieniony segment, czyli serwis międzynarodowy odnosi się do przesyłania paczek oraz listów w obrębie terytorium UE. Usługi międzynarodowe wykonywane są w dni robocze, w godz. od 9 do 17. Trzeba wiedzieć, iż możliwe są również zlecenia w pozostałych dniach i innych godzinach, po uprzednim uzgodnieniu z dyspozytorem. Z kolei korzystając z usługi transportu drogowego trzeba wziąć pod uwagę, iż na jej koszt składają się: opłata drogowa i dodatek paliwowy (do zobaczenia na wskazanej stronie > ). Pierwsza jest ryczałtowa, jej wysokość to 4,5%. Wysokość dodatku paliwowego zależy od poziomu ceny oleju napędowego. Firma kurierska każdego miesiąca publikuje komunikat o wysokości opłaty za zlecenia transportu drogowego, doliczanej do podstawy.