Szukasz odkurzacza do do bardziej skomplikowanych zadań, ale nie jestes pewny, który kupić? Zobacz, jakie są możliwości

23 grudnia 2021 Off By admin
Szukasz odkurzacza do do bardziej skomplikowanych zadań, ale nie jestes pewny, który kupić? Zobacz, jakie są możliwości
Na rynku dostępnych jest naprawdę wiele modeli profesjonalnych odkurzaczy. Każdy model czymś się wyróżnia, ma inne parametry, pasuje do czegoś innego. Jedne więc będą odpowiednie do zapylonych pomieszczeń, kolejne będą idealne do stosowania na mokro.

sprzątanie profesjonalne

Autor: Florian Bugiel
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim dokonamy zakupu takiego sprzętu warto się zastanowić, w jakim celu będziesz go użytkował. Tak jak bowiem wspomnieliśmy we wstępie, tego typu sprzęt do sprzątania ma różne zastosowania. Jedne więc odkurzacze profesjonalne świetnie wytrzymują test sprzątania na mokro, jeszcze kolejne bez wody. Przy tym, trzeba zwrócić uwagę na przewidywany czas jego użytkowania. Musimy określić, jak długo będzie stosowany. Całe szczęście klasyfikacja jest dosyć jasna, wytwórcy więc dzielą odkurzacze na trzy podstawowe rodzaje.

Klasa low, to klasa najniższa, medium – pośrodku, a high najwyższa.

Nie ociągaj się — sprawdź jakie interesujące wiadomości posiada nasza autorska witryna (https://merservice.pl/aktualnosci/merchandising-w-aptece/). Jej temat z pewnością bardzo Cię zaciekawi.

Klasy są pomocne w odniesieniu do klasyfikowania pyłów, został on ustalony w 1997 roku. W klasie L mamy odkurzacze głównie stosowane do usuwania tego typu zanieczyszczeń. Odpowiednio wymiatają nieczystości, z którymi mamy do czynienia w zakładach stolarskich oraz przy niewielkich robotach naprawczych. Są też dobre do usuwania piasku i niewielkich kamieni. W klasie niżej odnajdziemy odkurzacze przeznaczone do sprzątania pyłów po drewnie i materiałów drewnopodobnych. Są również stosowanie do usuwania wypełniaczy czy farb. Najwyższa klasa usunie niebezpieczne dla człowieka materiały rakotwórcze oraz chorobotwórcze. Przeczytaj więcej: .

odkurzanie

Autor: Twentyfour Students
Źródło: http://www.flickr.com

Maszyny tej klasy radzą sobie więc z tak groźnymi rzeczami jak azbest, pleśnią, jak i również pyłami mineralnymi, niklem czy osadami nieodpowiednimi dla zdrowia ludzi. Nabywając tego typu odkurzacz musimy zwracać szczególnie uwagę na to, jaki silnik jest w nich zamontowany. Od jego jakości zależna jest moc ssania jak i możliwości przerobowe. Bardzo istotne są także filtry. W tej sytuacji najistotniejsze jest określenie klasy filtra, który będzie nam potrzebny. Musimy zwracać tutaj uwagę na klasy, które poznaliśmy powyżej, czyli L, M i H. Musimy także patrzeć na urządzenia z możliwością samooczyszczania się filtra. Tego typu system daje możliwość wydłużenia czasu naszej pracy.