Szarości zawsze na topie!

2 września 2020 Off By admin
Szarości zawsze na topie!
Nie przepadasz za krzykliwymi, intensywnymi, żywymi kolorami? W takim razie zdecyduj się
postaw na standardowe kolory – pomaluj swoje pokoje w odcieniach szarości. Jesteśmy pewni, że wcale nie oznacza to, że ściana będzie bura i nijaka.

salon

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy dobrać do niej inne, intensywne barwy dodatków. Dzięki temu utworzymy klasyczną przestrzeń, która będzie zawsze modna. Kiedy już znajdziesz ulubione barwy grafitu, musisz pomyśleć jak zamalujesz konkretne ściany. Masz tu przynajmniej kilka możliwości do wyboru. Pierwsza jest najprostsza – cztery ściany w tym samym odcieniu . Kolejną opcją jest skompletować dwa odcienie szarości, jaśniejszy i ciemniejszy. Ostatnią z opcji jest pomalowanie trzech ścian w tym samym kolorze, a na czwartej naklejenie fototapety. Wtedy będziemy mieć ciekawą i rzadko spotykaną przestrzeń. Wybierając którąś z powyższych opcji zastanówmy się jaką przestrzenią dysponujemy, czy mamy duże czy małe pomieszczenia. Gadżety do szarych ścianpowinny być także w stonowanych odcieniach.Naturalnie możemy poszaleć z intensywnym kolorem, jednak pomyślmy, że nie będzie on komponował się. Na początku znajdź te w kolorach beży i stali. Idealnie będą pasowały naczynia z chromowanej stali, srebrne dodatki, czy te ze szkła. W kwestii mebli optymalnie postawić na naturalne drewno, albo inne tworzywo w barwie czerni, brązu bądź bieli.

Czy chcesz wyszukać zbliżony materiał? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten odsyłacz i zerknij na witrynę (https://www.archicom.pl/mieszkania-swojczyce/), która niewątpliwe również przypadnie Ci do gustu.

Fajne wykończenia szarych pokoi znajdziemy ba blogu lovingit: wejdź na stronę