Stan przestrzeni domowej wpływa pozytywnie na humor, ale także na całokształt ludzkiej egzystencji

10 października 2020 Off By admin
Stan przestrzeni domowej wpływa pozytywnie na humor, ale także na całokształt ludzkiej egzystencji
Mieszkać powinniśmy nie tylko komfortowo, lecz także z nutą szaleństwa. Ważne jest, aby każda ustawiona dekoracja i mebel nie tylko spełniał swoje zadanie, ale też pobudzał nasze zmysły.

Design domu jest zależny od licznych detali. Z jednej strony zależy przede wszystkim od prywatnych upodobań oraz gustu mieszkańców, ale z drugiej – stanowi lustrzane odbicie reklam, asortymentu handlowego tudzież trendów, które są prezentowane w danym roku. Jeżeli nasz dom (zobacz cięcie betonu we Wrocławiu) będzie zaprojektowany w zgodzie z naszym postrzeganiem świata, wtedy z pewnością codzienne przebywanie w nim zagwarantuje szczęście i poczucie spełnienia. Gdy radośni wstajemy z łóżka, wtedy wszelakie sprawy zdają się być proste i nie odbierają energii życiowej. Oprócz tego, koloryt wnętrza jest w stanie dużo powiedzieć o nas samych. Nie ma właściwie dwóch takich samych osób – biorąc pod uwagę gust. Nawet w rodzinie dochodzi do kłótni, a później niezbędnych kompromisów, gdy rozpoczynają się domowe remonty oraz rozmowy o charakterze końcowym wnętrza. Czasem adwokatem może się stać projektant wnętrz. Jednakże jego zaangażowanie powinno mieć pewne granice.
stylowe meble

Autor: Bosc d’Anjou
Źródło: http://www.flickr.com
nad morzem

Autor: Florent LANNOY
Źródło: http://www.flickr.com
dom - zima

Autor: Baumit
Źródło: Baumit
Nie ma przesady w powiedzeniu – pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem ci kim jesteś.

Uczucia, jakie inwestujemy w zaprojektowanie własnych czterech kątów są naszym lustrzanym odbiciem. Nie dajmy zatem by to projektant dyktował warunki.