Scyzoryk wielofunkcyjny – czyli, jak jedna rzecz mieszcząca wewnątrz dłoni może tak ułatwić życie?

23 sierpnia 2020 Off By admin
Scyzoryk wielofunkcyjny – czyli, jak jedna rzecz mieszcząca wewnątrz dłoni może tak ułatwić życie?
Niegdyś scyzoryki były nieodłącznym towarzyszem mężczyzn oraz dorastających chłopców. Obecnie posiadają je szczególnie osoby związane w jakiś sposób z przyrodą, tacy jak choćby harcerze, czy jacyś podróżnicy, szczególnie tacy, którzy podróżują po miejscach tych mniej zaludnionych, w których taki wielofunkcyjny przedmiot doczepiony choćby do paska spodni może okazać się wręcz wybawieniem.
Czym jest scyzoryk dobrze wie praktycznie każdy spośród nas – posiadanie go jest w pełni legalne, chociaż nie każdy jego element bywa bezpieczny.

spodnie

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
gabinet

Autor: Antilo

scyzoryk wielofunkcyjny

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś kojarzony ponad wszystko z nożykiem, dzisiaj posiada tak dużą ilość elementów, że może to nawet zadziwić, ponieważ jest niemalże identycznie mały jak był kiedyś. Scyzoryk wielofunkcyjny, bo w ten sposób możemy go też nazwać, posiada od tylko kilku do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu elementów, które to możemy używać w dosłownie każdym miejscu, o każdym czasie, jeśli tylko będzie nam potrzebny. Takiego rodzaju scyzoryki mogą mieć w sobie poza standardowymi ostrzami korkociągi, otwieracze do puszek, śrubokręty malutkie i te większe o różnych kształtach, otwieracze przeznaczone do kapsli, szpikulce, czy szydła, rozwieracze, a także kółka do kluczy, pęsetki, wykałaczka, a nawet coś takiego rodzaju jak mini piła przeznaczona do drewna, oraz niezastąpione zawsze nożyczki.

Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wszystko co mamy możliwość odnaleźć w takiego typu „sprzęcie”, lecz mimo tego, jak wiele on w sobie ma jego wymiary oraz waga WCale nie bywają tak wielkie, jak ma możliwość się na początku nam wydawać.

Nie ociągaj się i sprawdź w najnowszej treści (http://www.pizzahut.pl/restaurants/915-pizza-hut-dostawa-gdansk-worcella), w jaki sposób podszedł do takiego tematu inny redaktor – jego post także jest bardzo interesujący!

Oczywiście im więcej owych elementów tym scyzoryk jest droższy, średnio jednakże kosztuję one trochę ponad 100 złotych za porządniejszy model.