Rewelacyjny pomysł na wykorzystanie drewnianych skrzynek – mebelki ze skrzynek z drewna – Czytaj!

26 maja 2022 Off By admin
Rewelacyjny pomysł na wykorzystanie drewnianych skrzynek – mebelki ze skrzynek z drewna – Czytaj!
Kupiłaś dom i masz mocno okrojony budżet na jego wykończenie? Jednocześnie masz serdecznie dość trzymania rzeczy w tekturowych pudełkach? Jest na to raza – możesz wykonać sobie meble ze skrzynek drewnianych.

Dziś publikujemy pomysł na skrzynki, które mogą zastąpić regał na książki!

meble z pomysłem

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Na początku odnajdź kogoś, od kogo możesz kupić albo otrzymać dużo drewnianych skrzyń, takich jak te w których sprzedaje się jabłka. Najlepiej by były w miarę nowe i niezabrudzone. Nie będziesz potrzebowała wtedy spędzać długich godzin na oczyszczaniu ich papierem ściernym. Zastanów się, czy chcesz by były one w odcieniu naturalnym, z widocznymi słojami, czy może chcesz je pomalować na jakiś ciekawy kolor. Tak czy siak, zakup albo – (serwis alarmów Gdańsk zobacz) bezbarwny impregnat do drewna, albo kolorową farbę – sprawdź na blogu: meble ze skrzynek drewnianych.

Gdy już odpowiednio wykonasz skrzynki przygotuj się na to, że będziesz musiała je czymś pozbijać jedna do drugiej, albo poprzybijać do ściany. Zaplanuj w jaki sposób mają być przytwierdzone, w jakim układzie, zarysuj ołówkiem i rozpocznij zabawę w wiercenie dziur. Najciekawiej kiedy od razu druga osoba będzie odkurzała pył – unikniesz długotrwałego sprzątania. Kiedy już przybijesz skrzynki do ściany pozostaje ustawić na nich książki.

Możesz również ozdobić regały różnymi kolorami i drobiazgami.
Równie prostym zadaniem jest wykonanie ze skrzynek albo palet foteli do siedzenia i stolika kawowego.

Zdecydowanie przeczytaj aktualny artykuł (http://bubucraft.pl/) na omówiony tutaj temat. Nie daj się prześcignąć innym! Polepsz swoje informacje na ten temat.

Wystarczy położyć na sobie kilka sztuk, w zależności jaką wysokość chcemy uzyskać i dać nań kilka poduszek. Na dwie skrzynki wystarczy położyć taflę szkła i… gotowe! Zostaje zaprosić znajomych, zaparzyć aromatyczną kawę, nalać do lampek wino i zacząć plotkować. Po więcej pomysłów wejdź na