Reklama, marketing, promowanie – parę interesujących wiadomości

24 września 2018 Off By admin
Reklama, marketing, promowanie – parę interesujących wiadomości
Każdy właściciel przedsiębiorstwa wie jak ważna jest reklama. Potencjał reklamy na rynku jest sporo. Od pomysłu spójnej wizji wizerunku przedsiębiorstwa zależy nierzadko jej funkcjonowanie.

litery

Autor: Kids Town
Źródło: Kids Town

Najtańszą odmianą reklamy trójwymiarowej jest nadruk, lub logotyp ze styroduru. Styrodur charakteryzuje się znaczną odpornością na warunki atmosferyczne, a litery przestrzenne wykonanie z niego są lekkie i wytrzymałe. Części ze styroduru malowane są natryskowo farbami lateksowymi, co daje wysoką jakość powierzchni. Ta forma reklamy pozwala na realizację nawet złożonych i nietypowych projektów.

Więcej: http://foliograf.pl/

System przestrzennej grafiki reklamowej ma zastosowanie w reklamie wzrokowej i wystawiennictwie.

Zezwala na wykonanie symboli, również szablonów przestrzennych niemal nieograniczonej średnicy i grubości w dowolnych odcieniach, a dzięki zastosowaniu lekkich materiałów obrabianych termicznie jest możliwość łatwego montażu na różnego gatunku elewacjach. Pozwala na realizację olśniewającej, wielkiej reklamy za stosunkowo niewielkie pieniądze. Jest to bardzo interesująca, tania odmiana reklamy o dużym przeznaczeniu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz – url.

litery

Autor: Agnieszka Bykowska
Źródło: www.projektoskop.pl

W sposób atrakcyjny i niezwykły można zastosować litery przestrzenne jako doskonałe wyjścia prezentacji firmy. Elementy można montować bezpośrednio do ściany, elewacji, na dystansach, na planszach reklamowych, oraz na celowo sporządzonych konstrukcjach stalowych albo aluminiowych. Litery przestrzenne można także podświetlić halogenami, bądź poszczególne detale od spodu taśmą led. Dzięki podświetleniu są lepiej akcentowane w szczególności wieczorową porą. Przy obszernych powierzchniach elewacji szczególnie polecane są podświetlane znaki blokowe. Sporządzone są z PCV i posiadają barwne przepuszczające światło lica z plexi.

Połączenie z marką jest istotnym fragmentem reklamy firmy. Właściwe oznakowanie firmy efektywnie poinformuje konsumenta o tym, czym się zajmuje. W odróżnieniu od innych mediów przesyła tylko treść reklamową. W obecnych czasach nie wystarczy tylko być zauważalnym, należy jeszcze wyróżnić się z tłumu.