Przy projektowaniu marketu należy wykorzystać właściwe meble oraz chłodnie, bo od nich zależy funkcjonalność punktu

7 maja 2021 Off By admin
Przy projektowaniu marketu należy wykorzystać właściwe meble oraz chłodnie, bo od nich zależy funkcjonalność punktu
Market to miejsce, w którym robi się codzienne sprawunki. Jest miejscem, które musi być nie tylko świetnie zaopatrzone, lecz też bardzo wygodne. Ta kwestia uzależniona bywa od właściciela sklepu, powinien on umieścić w środku porządne meble.

To muszą być rzeczywiście świetne regały
Meble sklepowe powinny być nie tylko ładne, lecz również wygodne oraz wytrzymałe. Przy aranżowaniu marketu warto zdecydować się na elementy wyższej klasy, zrobione z dobrych materiałów. Tego typu meble z pewnością będą odporne na wpływ czynników niszczących.

Kliknij ten link i sprawdź tu palety tekturowe podobne informacje na ten temat – one na pewno Cię zaciekawią, więc nie wahaj się za długo:)

To bardzo istotne w marketach, gdzie cały czas coś się brudzi i wymaga czyszczenia. Meble w sklepie warto dostosować także do specyfiki towaru, jaki ma być w nim oferowany. W przypadku jeśli w markecie będą oferowane towary potrzebujące niskich temperatur, należy postarać się też o chłodnie albo chłodziarki.

Regał z alkoholem również się przyda
Grupa klejów GEA

Autor: Tytan Professional
Źródło: Tytan Professional
Regały alkoholowe bywają potrzebne w tych punktach handlowych, które oferują alkohol. Spotyka się je zarówno w sklepach monopolowych, jak również w tradycyjnych sklepach. Alkohol to towar, który generuje znaczne zyski, zatem trzeba uczynić wszystko, aby Produkty ustawione na takim stoisku ładnie wyeksponować.

Regały na stoisku z alkoholami powinny być wyjątkowo mocne i stabilne, ponieważ ustawia się na nich towary, które z łatwością mogą ulegać potłuczeniu.

Zgromadziliśmy w tym miejscu ciekawe informacje, więc jeśli masz ochotę dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej tu naszych witryn.

Przy instalowaniu tego typu regałów warto pomyśleć również o przyjemnym dla oka oświetleniu, które nada temu miejscu atrakcyjnego wyglądu.