Poszukujesz pomysłu na upiększenie swojego domu?

7 grudnia 2021 Off By admin
Poszukujesz pomysłu na upiększenie swojego domu?
Nie posiadasz pomysłu na pomieszczenie? A może nie wiesz jakie odcienie dobrać? W obu przypadkach polecamy postawić na klasykę. Zrób sobie zatem salon czarno biały. Taka stylizacja jest po pierwsze elegancka, a po drugie ponadczasowa.

Wnętrza

Autor: www.dekoral.pl
Źródło: www.dekoral.pl
Nietrudno także dobrać do niej dodatki. Przemyśl jedynie, jakie rozwiązanie kolorystyczne w na ścianach. Osobiście, szczególnie lubię pokoje w których trzy ściany wraz z sufitem są białe, a czwarta zaś czarna – możemy na niej powiesić trzy czarno białe fotografie w (koniecznie!) białych ramkach. Do tego skontrastujmy ją z białą, dużą komodą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/bialy-sekretarzyk-biurko-w-stylu-rustykalnym-120005-p-134.html) i smukłą, stojącą lampą. Pozostałe meble zaś kupmy czarne i białe – . Na kremowej podłodze dajmy dwa niewielkie, ciemne dywaniki. Na jednym z nich ustawmy kremowy stoliczek kawowy.

Komplet do wypoczynku polecam w kolorze perłowej bieli. Ciemny będzie bardzo niepraktyczny – intensywnie będzie się na nim odznaczał kurz, podobnie jak na standardowej bieli. Gdy już mamy dobrane wszystkie (meble do jadalni warszawa – belbazaar) podstawowe, możemy skupić się na drobiazgach. Perfekcyjnie będą pasować stalowe. Możemy postawić na długi wazon, kilka mis różnej wielkości, kosz na owoce. Jeżeli potrzebujemy się jednak ograniczyć do tylko dwóch barw, fajnie będzie prezentować się dodanie do nich szklanych dodatków – najlepsze inspiracje.

Takie pomieszczenie na pewno będzie uosobieniem elegancji. Miejmy w pamięci, że na jasnych i ciemnych meblach bardzo szybko zauważalne są wszystkie zabrudzenia. Przez to trzeba bardziej patrzeć na czystość i częściej sprzątać. Jeśli przewidujemy częste odwiedziny większej ilości osób, radzę pomyśleć nad zakupem rozkładanego stołu. Powinien pozwolić na zorganizowanie przyjęcia. Zastawę stołową również możemy kupić w kolorze czarnym i białym!