Popalasz papierosy? Zobacz, jak możesz oszczędzić nieco pieniędzy!

23 lutego 2021 Off By admin
Popalasz papierosy? Zobacz, jak możesz oszczędzić nieco pieniędzy!
W teraźniejszych czasach naprawdę wielu ludzi ma nałóg papierosowy. Najczęściej zaczynamy popalać w sytuacjach nerwowych albo zwyczajnie z przyjaciółmi na imprezach i choć początkowo wydaje się, że to nic takiego jednakże po jakimś czasie okazuje się, iż nie możesz się obejść bez jednego czy dwóch papierosów w ciągu dnia.

papieros

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo z czasem nasz organizm domaga się coraz mocniejszych ilości nikotyny, przez co zaczynamy popalać coraz więcej – na pewno znasz kogoś, kto spala minimum dwie paczki papierosów dziennie. Jeśli kiedyś paliłeś, niewątpliwie wiesz doskonale, jak wiele kosztują papierosy i jak gigantyczne pieniądze potrafią przeznaczać na ich zakup palacze. Jeżeli Ty także palisz, na pewno zastanawiałeś się przynajmniej raz, jak ograniczyć ilość wydawanych na papierosy pieniędzy. Oto parę naszych porad.

Jeśli palisz naprawdę dużo, bez wątpienia najlepszym sposobem na oszczędzanie pieniędzy będzie własnoręczne przygotowywanie papierosów.

Czy masz chęć poznać opisywaną tematykę z całkiem odmiennej perspektywy? Jeśli tak, to zobacz także wpisy z www, które odnajdziesz gdy klikniesz tutaj.

Na początku będziesz musiał jednak nieco zainwestować w niezbędne akcesoria, takie jak choćby gilzy czy też na przykład nabijarka do papierosów, jednakże z czasem zauważysz, że naprawdę dużo dzięki temu oszczędzasz . Czego zatem będziesz potrzebować? Przede wszystkim potrzebne Ci będą gilzy (sprawdź stronę), czyli cieniutkie bibułki, w które będziesz zawijał tytoń. Pamiętaj, że właściwie każdy gilzy producent ma gilzy, które trochę różnią się od siebie – dlatego powinieneś popróbować różnych aby móc wybrać te najlepsze. Na dodatek oczywiście potrzebny jest Ci tytoń – tutaj masz naprawdę wielki wybór wśród wszelkiego rodzaju marek i smaków. W dodatku kupując tytoń z zaufanego źródła masz pewność, że jest on zdecydowanie lepszej jakości niż ten znajdujący się w normalnych papierosach.

papieros, książka

Autor: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzebne Ci będą również filtry do papierosów i to właściwie tyle. Oczywiście możesz kupować wszelkiego rodzaju pozostałe gadżety jak przykładowo nabijarka do papierosów, jednak nie są one niezbędne. Jeżeli chcesz tylko zaoszczędzić gotówkę, wtedy zorientuj się, jaki jest niezły gilzy producent, kup od niego gilzy (polecane gilzy), kup tytoń o ciekawym smaku oraz dobierz do tego filtry, które będą zatrzymywały chociaż część rakotwórczych i szkodliwych związków.

Jeśli zastosujesz się do naszych porad, oczywiście już po kilku tygodniach zauważysz znaczącą różnicę w ilości pieniędzy w swoim portfelu!