Pomysł na orygianlny pokój – najnowocześniejsze aranżacje wnętrz

31 lipca 2019 Off By admin
Pomysł na orygianlny pokój – najnowocześniejsze aranżacje wnętrz
Szarości są wiecznie modne. Ostatnio jednak widzę, że o wiele częściej znajduję ciekawe pomysły w takich kolorach. Szarości w pokoju są po znowu na topie! Co powiesz na pokój szaro żółty?

Szare ściany

Autor: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla
Moja kumpelka niemal rok temu kupiła mieszkanie w Krakowie. Ma je wykończone w barwach szarości. W salonie jedną ścianę ma ciemniejszą, a pozostałe w kilka tonów jaśniejszym odcieniu. Takie złączenie prezentuje się wręcz mistrzowsko – łączy klasykę z nowoczesnością. Ciemniejsza ściana (zobacz galeriaoswietlenia.pl) jest tym samym galerią zdjęć rodzinnych – .

Ewelina dość pewnie wybrała szczegóły do szarej przestrzeni – pomysł na pokój w szarości. Są one w kolorze żółtym! Powiem szczerze, że trudno było mi sobie to wyobrazić. Jednak, jak zobaczyłam efekt, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły tekst zamieszczony na tej stronie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (http://sensive.pl/) tutaj, znajdziesz tam podobne informacje.

Moja koleżanka przemyślała to, by mieć niewielką garderobę, która rozwiązuje jej problem przechowywania ciuchów i pościeli. W salonie ma jedynie szafkę z czterema szufladami, w której przechowuje naczynia. Komoda jest cała w intensywnym, żółtym odcieniu.

Tylko klameczki są połyskujące z chromowanej stali. Do tego na komodę dała niewielką przeszkloną witrynkę, która, stanowiła element kuchni jej mamy. Pomalowała ją sprayem na kolor identyczny jak komoda. W rogu stoi żółta szafka TV z niewielkim telewizorem.

Łóżko, stanowiące także sofę jest ciemnoszare, jest na nim parę poduch w różnych odcieniach seledynu. Stół i krzesła są białe, a na stole leży kilka szarych tacek i żółta zastawa. Połączenie to naprawdę rewelacyjnie wygląda! W oknach wiszą woalowe białe firanki, wraz z mocnymi, żółtymi zasłonami. Zestawienie kolorystycznie daje wnętrzu nowoczesność i przytulność. Świetnie spędza się tu czas!