Pluszak jako doskonały towarzysz usypiania dla malucha

24 września 2018 Off By admin
Pluszak jako doskonały towarzysz usypiania dla malucha
Pluszowe zabawki są to klasyki, jakie znajdują się w pokoju jakiegokolwiek dziecka. Służą one do bawienia się i zdobią dziecinny pokój. Dziecko w jakimkolwiek wieku może mieć swą ulubioną maskotkę, z którą zasypia.
Taką maskotką może być maskotka krówka.

maskotka krówka

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Jest ona mięciutka oraz można by zabrać ją ze sobą do łóżeczka. Dziecko posiada swoje ukochane pluszaki, jakie są jego towarzyszami przez mnóstwo lat. Kojarzą się ze słodkim dzieciństwem oraz są zawsze przyjemnym wspomnieniem odległych czasów. Zazwyczaj są one nabywane na prezent z różnych okazji. Olbrzymią pluszową krówkę potomstwo może położyć na podłodze oraz mogłoby używać jej jako leżankę. Od pierwszych miesięcy życia, pluszowe zabawki są wSPAniałymi przytulankami. Mięciutki materiał, z jakiego wykonana jest maskotka krówka, zachęca potomstwo do przytulania się do niej. Są maskotki, które zasilane akumulatorkami, wydają spokojne dźwięki, jakie pomagają maluchowi w zaśnięciu.
Zazwyczaj pluszowe maskotki to zwierzątka. Bardzo często są to niedźwiadki, słonie czy też świnki. Znane obecnie są też dinozaury. Maluchy, jakie oglądają już bajki, mają swoje ulubione postaci. Do nabycia obecnie posiadamy pluszowe wersje bajkowych bohaterów. Są one dla dzieci bardziej ciekawe. Do spania możemy zakupić dziecku pluszaka typowego. Interesujący jest zakup wielkiego pluszaka, który będzie pełnił funkcję leżanki. Dla niemowlęcia możemy zakupić maskotkę na baterie, który pomoże zasnąć.

Dźwięk wydawany przez pluszaka, mógłby być kojarzony z dźwiękiem, który słyszało w brzuchu. Miś mogłaby szumieć przez 30 albo czterdzieści minut. Kiedy dziecko zaczyna płakać, miś wydaje dźwięk, potem uspokaja się i przechodzi w stan stand-by.