Piecyki przenośne stosowne w wielu sytuacjach

7 lutego 2021 Off By admin
Piecyki przenośne stosowne w wielu sytuacjach
Piecyki przenośne przydatne są nie tylko podczas długich i mroźnych zim, ale także w sytuacjach gwałtownych awarii, bądź potrzeby dogrzania pomieszczenia gospodarczego. Piecyk naftowy jest znakomitą opcją dla pieców elektrycznych.
Kupując piecyk na paliwo w płynie wybieramy oszczędne ogrzanie dodatkowe.

Zielona ściana doda spokoju i elegancji

Autor: PARA Paints
Źródło: PARA Paints
element

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com
Piecyk naftowy może być wykorzystywany w każdych rodzajach pomieszczeń, tak jak mieszkalnych, takich jak bawialnia, czy kuchnia, jak i takich, które nie są wykorzystywane w sposób trwały, jak piwnica, poddasze, garaż, albo warsztat. Takiego typu piecyki mają tę zaletę, że mogą być przesuwane z jednego pomieszczenia do drugiego. Jest to jednakże wyłącznie grzanie dodatkowe i w żadnym przypadku nie ma prawa zastąpić nagrzewania podstawowego. Ciepło jest rozprowadzane na zasadzie konwekcji z górnej części sprzętu i poprzez promieniowanie frontalne.
Naturalne inspiracje

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
Istnieją trzy podstawowe wersje piecyków na paliwo płynne, piecyki z lontem, piecyki o dwoistym wypalaniu, piecyki elektroniczne. Piecyki z knotem służą do okazjonalnego, sezonowego nagrzewania wnętrz, w których nie spędza się wiele czasu. Ich ścianki biurowe działowe wrocław rozgrzewają się do dużej temperatury, powinno się uważać, żeby się nie sparzyć. Te o dwoistym wypalaniu, dzięki dodatkowej komorze spalania gwarantuje większą wydajność, także mniejszą emisję CO2 i mniejszą wielkość osadów. Poza tym widzialny płomień stwarza kameralny klimat.

Poniektóre wzory mają możność regulacji mocy. Z kolei piecyki elektroniczne zapewniają użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. System wentylacji zapewnia dobre rozdzielanie ciepła i ochrania przed przegrzewaniem ścianek.