Okulary czy soczewki? Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety, w zależności od naszych potrzeb i sposobu życia.

7 stycznia 2022 Off By admin
Okulary czy soczewki? Obydwa rozwiązania posiadają swoje zalety, w zależności od naszych potrzeb i sposobu życia.
Co prawda oprawki do okularów mogą być piękne, gustowne i ozdobne, a także przyczyniać się do poprawy naszego wyglądu, ale jednak część z nas wybiera soczewki i nie jest to warunkowane jedynie względami estetycznymi. Soczewki nieraz ułatwiają nam uprawianie sportu, nie mamy kłopotu z zaparowaniem okularów w trakcie niepogody i nie zdarza się pospieszne przeczesywanie domu z krzykiem “gdzie są moje okulary!” W trakcie opieki nad małym dzieckiem nie zdarzy się, iż drobne łapki zedrą nam okulary z nosa i zepsują lub zapaćkają.

soczewka

Autor: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór soczewek może być też podyktowany rekomendacją okulisty. Soczewki należy oczywiście wybrać z pomocą specjalisty. Na początek warto zdecydować się na soczewki jednodniowe na przykład soflens daily disposables. Na wypadek, gdybyśmy mieli jakiś kłopot z przywyknięciem się do nich, łatwiej jest rozpoczynać od tego rodzaju. Soczewki soflens daily disposables sprawdzą się także u ludzi, którzy doceniają komfort zakładania świeżych soczewek każdego ranka i nie chcą korzystać z płynów pielęgnacyjnych. Te soczewki nie wymagają żadnej pielęgnacji, czyszczenia albo dezynfekcji, dlatego, że kolejnego dnia po prostu zakładamy nowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej danych na omawiany temat? Zatem odsyłam do serwisu (https://sport-dog.pl/pl/c/Kolczatki-dla-psa/66), ponieważ odnajdziesz tam mnóstwo interesujących danych opisujących ten wątek.

Osoby, które używają już soczewek, lecz nie są usatysfakcjonowane, mogą spróbować acuvue advance 6 szt. Polecane są dla użytkowników, którzy mają kłopot z długim noszeniem dotychczas używanych soczewek. Acuvue advance są miękkie, cienkie i elastyczne, zapewniają dostęp tlenu i prawidłowe nawilżenie oka, bo są stworzone ze specjalnego, nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki nim będzie się odczuwało komfort nawet w suchym, ogrzewanym czy klimatyzowanym miejscu. Odpowiednio chronią przed promieniowaniem UV.

niebieskie oczy

Źródło: pixabay.com

Można je nosić cały dzień, bez zdejmowania na noc, chociaż zalecane jest robienie przerwy. Opakowanie acuvue advance 6 szt. to dobra propozycja na wypróbowanie tego produktu. Soczewki są też szczególnie wygodne i rekomendowane dla osób z astygmatyzmem. 1-day acuvue moist for astigmatism gwarantują nam wyraźne i stabilne widzenie, niezależnie od ruchów głowy. Również chronią przed promieniami UV, zwilżają oko, polecane są osobom cierpiącym na alergię. 1-day acuvue moist for astigmatism to optymalne rozwiązanie dla stosujących soczewki jednodniowe. Jeśli do tej pory nie jesteście przekonani do soczewek, może należy wybrać się do optyka i je wypróbować ?