Odrobina pomysłów na elegancki prezent stworzony samemu

25 listopada 2020 Off By admin
Odrobina pomysłów na elegancki prezent stworzony samemu
Obdarowywanie innych to prawdziwa przyjemność. Wiele ludzi ma jednakże kłopot ze znalezieniem upominku, jaki przypadnie do gustu osobie otrzymującej upominek. Skoro również masz z powyższym kłopot, zastanów się nad czymś, co możesz wykonać sama.

Kupowanie prezentów pod choinkę, z okazji imienin, urodzin, lub Walentynek to najłatwiejsze wyjście z przypadku.

Zaintrygowały Cię treści opisane w naszym tekście? Jeśli tak, to czytaj także bojówki męskie duże rozmiary zbliżone wiadomości, tyczące się tego działu. Przejdź do kolejnej witryny.

Nic ale nie zastąpi upominku wykonanego własnoręcznie. Poświęcony czas, nowatorski pomysł i jego niepowtarzalność to gwarancja, iż osoba obdarowywana z pewnością się ucieszy. Co wolno podarować innym?

Szkatułki drewniane

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Decoupage
Technika decoupage polega na ozdabianiu wszelkiego gatunku powierzchni, w jaki sposób szkło, metal bądź drewno, za pomocą wzoru wyciętego z papieru (najczęściej cieniutkiej serwetki) i kleju. Nie będzie ona trudna i oferuje wiele okazji, bo dzięki niej ozdobimy szkatułki drewniane, słoiki, doniczki, pudełka, naczynia, biżuterię, a także umeblowanie. Należy do ozdobienia zastosować specjalnie przygotowane pojemniki – sklep decoupage to najwspanialsze miejsce, od którego warto zacząć. Odnajdziemy w zanim wszystkie potrzebne do takiej techniki akcesoria, jakie pomogą wyczarować przepiękne prezenty, np szkatułkę na biżuterię dla eleganckiej damy, zakładki do książek dla zapalonego czytelnika, czy album na zdjęcia bądź pamiętnik dla romantyczki.
Coś praktycznego, a jednocześnie pięknego
Osoby, które powinny talent plastyczny potrafią postarać się ozdobić zwykły serwis do kawy, bądź np. pojedynczy kubek. Niczym to zrobić? Wystarczy ciekaw pomysł, specjalne farby (sprawdź farby do drewna kolory) do porcelany lub szkła i naturalnie filiżanka, talerzyk, bądź kubek w jednym kolorze, który stanowić będzie bazę. Sposobności jest faktycznie dużo, a podczas planowania tego podarunku i wykonywania prezentu warto uwzględnić zainteresowania osoby obdarowywanej. Miłośniczce kwiatów spodoba się piękna łąka namalowana na talerzyku, zaś osoba przepadająca za kotami z pewnością pozostaje zachwycona kubeczkiem z ulubionym zwierzakiem.

Pamiętajmy jednakże, że nie wszystkie farby nadają się do mycia w zmywarce. Pomyłem na praktyczny i estetyczny upominek jest także np. etui na telefon. Uszycie tego pokrowca to proste zadanie, z którym poradzi sobie nawet początkująca osoba.