Odkrywamy, jak wybrać perfekcyjną bieliznę na każdą okazję

24 września 2018 Off By admin
Odkrywamy, jak wybrać perfekcyjną bieliznę na każdą okazję
Idealna konfekcja damska, pod względem kroju, materiału i dodatków, powinna dokładnie odpowiadać budowie naszego ciała, jak również upodobaniom. Jak się jednak okazuje, wybranie modnej bielizny, w której jednocześnie czułybyśmy się swobodne i ładne nie jest łatwe.
Jak pokazują ankiety, dokonując zakupu bielizny, przeważnie kierujemy się marką, w następnej kolejności rodzajem materiału, odcieniem, a niejednokrotnie też i faktem, że dany model został znacząco przeceniony.

Wiosenna kolekcja home&you

Autor: home&you
Źródło: home&you
zabawy
Nie ma potrzeby mieć ciała modelki, aby czuć się w bieliźnie wygodnie i komfortowo. Ważne jest pamiętać, iż wybrany przez nas model powinien zaspokajać nasze osobiste potrzeby estetyczne, a także akcentować nasze zalety i maskować niedoskonałości. Trafnym wyborem mogłaby się okazać kusząca bielizna esotiq. Zdając sobie sprawę z tego, że istnieją różne typu budowy ciała kobiety, nie ma możliwości, aby wszystkim odpowiadał ten sam model. Dlatego też, przy zakupie bielizny trzeba szczegółowo zastanowić się czego szukamy. Piękna bielizna z jednej strony powinna podbudowywać samoocenę, ale także zapewnić swobodę ruchu. Natomiast fakt, że nie jest ona zwykle wystawiona na pierwszy plan, nie ma tu nie ma żadnej racji bytu. Pamiętajmy, że bielizna to również część naszego osobistego stylu, a w połączeniu z odpowiednim doborze ubioru może mieć nietuzinkowy wpływ na efekt końcowy (body plie). Dziewczynom, które nie mogą wybrać odpowiedniego biustonosza czy majtek zalecamy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji zmierzyły obwód piersi i bioder.
kuchenne aranżacje

Autor: Meutia Widodo
Źródło: http://www.flickr.com

Któż by nie chciał wyglądać pięknie i zgrabnie.

Przy zakupie bielizny należy jednak pamiętać, że musi zapewniać swobodę, ponieważ to ona ma pierwszy kontakt z ciałem. Natomiast, na jaki model się zdecydujemy – może, ale nie musi, pozostać dla reszty świata zagadką.