Nowe i niedrogie mieszkania we Wrocławiu

31 stycznia 2020 Off By admin
Nowe i niedrogie mieszkania we Wrocławiu
Inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i kontakt z przyrodą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja miejska. Zielona, sympatyczna okolica i kameralny charakter mieszkań, pozwolą w pełni cieszyć się ogromnym, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Przestronne i tanie mieszkania we Wrocławiu stworzone zostały z niezwykłą dbałością o detale. Budynki powstały w nowoczesnej konwencji z płaskimi stropodachami. Elewacje są z drewna, efektownie otaczają tarasy najwyżej położonych kondygnacji. Balustrady balkonów na niższych kondygnacjach powstały ze stali ocynkowanej i pomalowanej. Przeszklenia, tarasy i wielostronna ekspozycja – pozwolą na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i stworzą niepowtarzalną atmosferę wnętrz. W trzypiętrowym budynku zlokalizowane są 74 mieszkania: o powierzchni od 28 do 78 m2 – wszystkie z loggiami lub ogródkami. Parter inwestycji przeznaczony został na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla komfortu lokatorów w budynku zamontowano cichobieżne windy. W budynku zlokalizowany jest wielostanowiskowy garaż podziemny wraz z kompleksem piwnic lokatorskich. W środku zespołu budynków zaplanowano wewnętrzne patio, a na zewnątrz kompleksu – plac zabaw dla dzieci. Wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia, wynajęta specjalnie w tym celu profesjonalna firma ochroniarska oraz całodobowy monitoring. Nowe mieszkania we Wrocławiu usytuowane są z widokiem na piękny park. To usytuowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu osiedla znajdują się ścieżki spacerowe i do joggingu, boiska oraz place zabaw dla najmłodszych. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje Wygodny dojazd do centrum miasta i znakomite połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się na piechotę, bądź rowerem.

Tuż przy osiedlu zlokalizowane są przystanki autobusowe oraz tramwajowe, dzięki czemu lokatorzy łatwo dojadą w każde miejsce Wrocławia bez konieczności korzystania z samochodu. Infrastruktura w pobliżu inwestycji zapewnia wygodę codziennego życia. Kilka minut spacerem od osiedla znajdują się przedszkola oraz szkoły. W pobliżu są również: bank, poczta, a także fitness oraz basen.

Podobnie interesujący artykuł przeczytasz po przejściu do wpisu (https://www.ksiegowi-doradcy.pl/) – przekonasz się, że jest bardzo atrakcyjny, więc przeczytaj go.

Na zakupy można wybrać się do supermarketu oddalonego o pół kilometra. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i zabytków miasta. Teatr oraz restauracje znajdują się tuż za rogiem. Osiedle we Wrocławiu to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia lokalizacji mieszkania w malowniczej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.