Nikt nie powinien już mieć wątpliwości, że warto używać technologii LED. Nie tylko w domu, ale przede wszystkim w przestrzeni reklamowej miasta

14 listopada 2020 Off By admin
Nikt nie powinien już mieć wątpliwości, że warto używać technologii LED. Nie tylko w domu, ale przede wszystkim w przestrzeni reklamowej miasta
Ostatnimi czasy obserwujemy niesamowicie ożywiony rozwój nowego rodzaju oświetlenia. Chodzi tu mianowicie o oświetlenie LED, które wypiera tradycyjną odmianę żarówek. W głównej mierze taka sytuacja wynika z faktu, że coraz większą wagę przywiązuje się do tematu poboru mocy przez określony system oświetlenia.

billboard

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Przytoczone na wstępie oświetlenie zwane LED może zapewnić nawet do 85% oszczędności w stosunku do klasycznych form oświetlenia, a do tego jest ono o wiele trwalsze. To rzecz jasna nie koniec walorów którymi może pochwalić się oświetlenie LED, gdyż daje ono także sporą gamę możliwości użycia. Tego rodzaju źródło światła może być zainstalowane nie tylko wewnątrz domów, ale również na wystawach sklepowych, w ogródkach oraz basenach oraz samochodach.

Pamiętaj, że nasze odnośniki kierują tylko do w najwyższym stopniu ważnych portali, na których wyszukasz wyłącznie użyteczne dane.

Mówiąc o oświetleniu LED nie sposób pominąć jego dużego stopnia bezpieczeństwa, które wynika z braku emisji energii cieplnej. Do tego opisane oświetlenie nie ma w składzie żadnych szkodliwych substancji. Wiedząc to bez obaw możemy tego typu lampy (zobacz tanie lampy stojące) umieszczać także w dziecięcych pokojach. Znając już estetyczne oraz praktyczne zalety lamp LED warto jak najszybciej rozważyć ich zakup. LED szczególnie sprawdza się w reklamie. Tak zwane billboardy LED dają możliwość dopasowania kampanii do indywidualnych wymagań użytkowników.

billboard

Autor: Mr Hicks46
Źródło: http://www.flickr.com

Daje pełną swobodę zarówno w wyborze terminu, jak również wymiaru kampanii. Technika cyfrowa daje sposobność przekształcania treści reklamowych na bieżąco i zezwala na bardzo rozbudowaną interakcję z widzem dajmy na to na organizowanie konkursów z wykorzystaniem mobilnych technologii SMS i Bluetooth.

Najważniejszą zaletą mobilnego nośnika jest to, że nie jesteśmy ograniczeni do jednego miejsca – mamy sposobność prowadzenia kroczących kampanii reklamowych w wybranych, najatrakcyjniejszych przestrzeniach w całej Polsce. Duży ekran o sporej rozdzielczości, a także różne możliwe dodatki jak litery podświetlane, wraz z preferencyjną lokalizacją daje wysoką szanse na to, że widz nie zapomni emitowanego obrazu reklamowego. To zdecydowanie więc zwiększa taką szansę, tak więc koszty inwestycji zwrócą nam siębardzo szybko w postaci większej ilości klientów.