Nie wiesz w jaki sposób przerobić swoją sypialnię? Może w stylu wschodnim?

28 września 2018 Off By admin
Nie wiesz w jaki sposób przerobić swoją sypialnię? Może w stylu wschodnim?
Japonia to kraj orientalny i oryginalnej, bardzo dla nas odmienniej kultury. Wnika ona do Polski pod różnymi postaciami, trendy takie zauważalne są też w wykończeniu pomieszczeń. Dziś sypialnia w stylu japońskim.

Pomysł na sypialnie

Autor: Dekoral Fashion
Źródło: Dekoral Fashion
Jest on zespoleniem minimalizmu z szykiem. Dopiszmy do tego egzotyczny styl i naturalne tworzywa. Takie są podstawy w japońskiej aranżacji wnętrz. Używać w nim powinniśmy czerni oraz czerwieni, dodatkowo odcienie ecru, brązy. Rewelacyjnie będą prezentować się wielkie, przeszklone ściany. Prostota znaczy też, że szafki, które kupisz do pomieszczenia w stylu japońskim nie mogą być przesadnie zdobione, a raczej proste, smukłe z elementami standardowym dla japońskiej kultury drobiazgami – Fajnie jest do nich dodać egzotyczne odmiany drzewa, zarówno jako podłogę, czy meble.

Sypialnia w stylu japońskim musi być w pierwszej kolejności pomieszczeniem bardzo przestronnym – sypialnia (Polski producent pościeli – https://www.polska-posciel.pl/)sypialnia (polecamy wioleks.pl/sklep/komplety-wypoczynkowe/z-funkcja-spania/)japońskim. Wybierzmy nań drugi co do wielkości pokój w domu. Gdy będziemy go wykańczać starajmy się, żeby podłogi były z ciemnego drewna, a ściany pomalujmy farbą w kolorze śmietankowym. Złączenie ściany i sufitu wykończmy prostą listwą w kolorze podłogi.

Sufit polecamy zostawić tradycyjnie w bieli. Gdy przemyślimy w którym miejscu stanie wielkie, niewysokie łóżko, nad nim polecamy przykleić bądź wymalować czerwonym pigmentem kształt drzewa. Pomoce do wykonania zadania kupimy w w sklepach z budowlanką.

Kiedy mamy tak wykończone przestrzeń, możemy kupować meble. W zupełności wystarczy nam łóżko, wraz z dwoma szafkami nocnymi. Dobierzmy tylko kolor.Kolorystycznie, może mieć ciemnobordowy kolor. Zostają nam gadżety. Odnajdziesz je w każdym sklepie. Są oryginalne, zdobione na styl japoński obrazy, poduszki, pościele. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.