Networking – rzeczywista droga do sukcesu!

12 listopada 2021 Off By admin
Networking – rzeczywista droga do sukcesu!
Za sukces danego przedsiębiorstwa odpowiada wiele rozmaitych czynników. Podobnie rzecz się ma w przypadku kariery każdego pracownika. Czynniki te można z grubsza podzielić na niezależne od człowieka oraz takie, które jesteśmy w stanie wykorzystać dla dobra własnego i swojego biznesu.

konferencje it

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: AWBUD Wyroby Betonowe
networking

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Faktorem, który bezsprzecznie należy do drugiej grupy, a przez wielu ekspertów uważany jest za klucz do sukcesu w biznesie stanowi networking. Tym angielskim terminem nazywa się szereg działań mających na celu zbudowanie trwałej i prężnej sieci kontaktów do ludzi z naszej branży.

Networking opiera się na dwóch procesach, którymi są: nieustanne poznawanie nowych, aktywnych zawodowo osób oraz podtrzymywanie produktywnej relacji z osobami mogącymi mieć pozytywny wpływ na naszą karierę lub działalność w najbliższych latach – .
Ogródek skalny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
FantastycznąDoskonałą metodą pozyskiwania nowych znajomości z branży są konferencje IT i nie tylko. Choć udział w takim spotkaniu może się wydawać pracochłonny, korzyści, które przynosi są bezcenne. Wybierając się na konferencję poświęconą tematowi z naszej specjalizacji mamy szansę spotkać tam najlepszych ekspertów z całego kraju, a często także ze świata. Prócz wiedzy zdobytej w trakcie wykładów niewątpliwym plusem tego rodzaju zjazdów jest więc możliwość zyskania numerów telefonów osób, które naprawdę liczą się w naszej branży.

Masz trochę wolnego czasu i masz ochotę pogłębić wiedzę z omawianego działu? Zatem naciśnij hiperłącze i tam delektuj się drobiazgowymi wiadomościami.

Posiadanie takich kontaktów na pewno zaprocentuje przy pracy nad przyszłymi projektami.

Networking pomaga także ciąć koszty firmy lub konkretnego przedsięwzięcia. Dzięki rozlicznym znajomościom możemy szybciej i łatwiej zorganizować jakieś wydarzenie, a w przypadku konieczności zatrudnienia nowego pracownika nie musimy korzystać z usług headhunterów.

Czy podoba Ci się prezentowany tekst? Jeśli tak, to sprawdź jeszcze szczegóły w serwisie notariusz w katowicach, ponieważ one też mogą być dla Ciebie niezwykle wartościowe.

Wystarczy rozesłać wici wśród naszych kolegów po fachu.