Najskuteczniejsze metody wielkoformatowej reklamy, jakie mają zalety bilboardy instalowane przy drogach.

24 lutego 2021 Off By admin
Najskuteczniejsze metody wielkoformatowej reklamy, jakie mają zalety bilboardy instalowane przy drogach.
Konkurencja w przypadku wielu grup produktowych jest naprawdę ostra i musi się poszukać nowych możliwości na zdobycie klientów. Nie jest to łatwe, dlatego też specjaliści od promocji i marketingu bez przerwy szukają metod na to, aby odpowiednio dobrze reklamować produkty swojej firmy. Jednym z częściej wybieranych rozwiązań jest bilboard reklamowy, uznawany przez wielu za jedną z najbardziej skutecznych form reklamy.

Bilbord, plakat reklamowy

Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście wykorzystanie bilboardów nie jest jedynym sposobem na dotarcie do celu, przy wielu produktach nie będzie on zbyt skuteczny, a poza tym ogromnie dużo będzie zależeć od tego, co na nim będzie naklejone. Jednak odpowiednie zaplanowanie kampanii na bilboardach może przynieść ogromnie dużo korzyści, a sprawdzają się one nie tylko przy wielkich markach, które chcą umocnić swoją pozycję albo wypromować nowy produkt, lecz również wśród małych, lokalnych firm. W tej formie reklamy drzemie olbrzymi potencjał, po jaki coraz częściej sięgają marketingowcy w wielu firmach.

Bilboardy Gdańsk są ogromnymi nośnikami, niekiedy mają one wymiar nawet dwudziestu metrów kwadratowych – . Z powodu swojej konstrukcji potrzebują one zezwolenia na instalację, czasami mają one nawet kilka metrów wysokości, tak więc konstrukcja (polecam farba przeciwpożarowa) musi być naprawdę solidna, żeby nawet w przypadku dużych wiatrów nie powodowała zagrożenia. Dobrymi lokalizacjami na postawienie bilboardów są okolice dużych ulic, tam można liczyć na dużą oglądalność.

Uwaga! Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejny artykuł – a tam ciekawa kwestia (http://www.happytree.com.pl/oferta/niszczenie-dokumentow-nosnikow-danych/niszczenie-dyskow-hdd/) na podobny temat. Zajrzyj koniecznie i życzymy miłej lektury.

Jeśli billboard zlokalizowany będzie w dobrym miejscu, to jest naprawdę skuteczny, o czym bardzo dobrze wiedzą wszyscy fachowcy od reklamy, najbardziej ruchliwymi ulicami każdego dnia przejeżdża nawet kilkanaście tysięcy kierowców.

billboard

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dodatkowo bilboardy mogą dla wielu osób stanowić całkiem pokaźny dochód. Na zainstalowanie jednej konstrukcji będzie potrzebne nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych gruntu, którego ceny przy ruchliwych trasach są rzeczywiście wysokie. Na rynku funkcjonują wyspecjalizowane firmy, które zajmują się całościową obsługą reklam stojących przy ulicach więc można skorzystać z ich usług.