Najprzyzwoiciej wybrane opony letnie

18 lutego 2019 Off By admin
Najprzyzwoiciej wybrane opony letnie
Każdy właściciel auta wie, że opony musi zmieniać dwa razy w roku. Dla tych, którzy nie używają opon wielosezonowych, wiosna to czas zmiany opon. Idealnedobranie właściwych opon do auta jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa kierowcy i współpasażerów.

odlewnia
Opony letnie z kierunkowym bieżnikiem, umożliwia kierowcy bezproblemową jazdę w trakcie chwiejnych warunków atmosferycznych. Taki bieżnik zapewnia prędkie odprowadzanie wody, a nowa mieszanina gumowa spożytkowana przy produkcji zapewnia dore przyleganie. Przez wdrożenie wyjątkowej technologii bieżnika gwarantuje właściwe odprowadzanie ciepła i zabezpiecza oponę przed szybkim grzaniem.

Nie ma co zwlekać, takie niezwykłe okazje należy szybko wykorzystać, więc nie wahaj się i szybko sprawdź kompletną ofertę (http://www.reklamywiktor.pl/oferta/ulotki-plakaty-wizytowki.html).

Opony letnie charakteryzują się przede wszystkim doskonałymi osiągami. Takie opony ze względu na własną budowę określone są dla samochodów osobowych. Najprawidłowiej sprawdzi się w powszedniej jeździe po mieście, ale też prawidłowo służy na długich trasach. Wykorzystany w budowie opon blok barkowy o ogromnej wytrzymałości przyczynia się do płynności i stabilności opony w toku szybko pokonywanych skrętów. Kompozycja gumy w oponie letniej sprawia, że w wyższych temperaturach jest ona twardsza aniżeli ta zastosowana w oponie zimowej.

opony letnie

Autor: Randy McRoberts
Źródło: http://www.flickr.com
dom - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Opony letnie i całoroczne odróżniają się rzeźbą bieżnika, mieszaniną gumy, oraz formą opony. Opona całoroczna posiada więcej lamel, co oddziałuje na lepszą przyczepność podczas jazdy po śniegu.

W lecie zwiększona liczba lamel oddziałuje na utratę sztywności opony, co z kolei oddziałuje na pogorszenie przyczepności. Opona gorzej hamuje, ma gorszą trakcję na suchej i wilgotnej nawierzchni.