Must have każdego sezonu

21 listopada 2021 Off By admin
Must have każdego sezonu
Każda z nas ma chwile, kiedy stoi przed szafą, załamuje ręce z bezsilności i szepcze sama do siebie: „nie mam się w co ubrać”, mimo że szafa ”pęka w szwach”. A wystarczy skomponować bazę, by sytuacja się nie powtórzyła.

trampki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Dżinsy są jednym z nieśmiertelnych klasyków. Każda z nas powinna w nie zainwestować, z tego powodu, iż towarzyszyć nam będą długie lata.

W tym artykule odnajdziesz zajmujące informacje, lecz odszukaj ponadto (http://www.lampydodomu.pl/1308-lampy-wiszace-dzieciece) pozostałe artykuły na ten temat. Z pewnością będą ciekawe.

Są tak uniwersalne, że pasują do wszystkiego! Należycie skrojone dżinsy odnajdą się w każdych okolicznościach. Razem z marynarką i szpilkami stworzą elegancki strój, z trampkami – luźną stylizację. To prawda, trampki to kolejny must have w każdym sezonie.

Nie czekaj – czytaj artykuł (http://wojtaszak.komornik.pl/), jeżeli zaciekawiły Cię treści opisu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Pod wskazanym linkiem znajduje się dużo szczegółów.

Zwłaszcza, kiedy sportowe elementy są tak modne! Zakładamy je już nie tylko na sportowo. Trampki tak samo dobrze będą pasowały do cygaretek czy dziewczęcych sukienek. Trampki klasyczne, odlotowe, trampki niskie damskie – zakładamy dziś na rower, spacer, ale również na wypady do klubu czy koncerty. Ba! Co odważniejsi panowie łączą trampki męskie z garniturem. Nie zapominajmy – trampki dodają nam lekkości, a odejmują lat!

Skórzaną kurtkę, ramoneskę pokochała spora część kobiet. „Skórę” można łączyć dla bardziej drapieżnego looku z kolorowymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Godny uwagi efekt otrzymamy, zestawiając ją wraz z ołówkową spódnicą i białym topem – idealną bazą do wszelakich stylizacji. Jej drapieżny charakter zrównoważą kolorowe , jasne dodatki. Jeśli ma to być stylizacja „z pazurem”, możemy połączyć skórę z rurkami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem i ciężkimi butami. Uzupełnieniem mogą być różnego rodzaju naszyjniki, kolczyki lub torebki.

Jeszcze niedawno uważano, że trampki pasują kobietom młodym, panie dojrzałe były skazane wyłącznie na bardziej „stonowane”obuwie. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Nasz styl ma odzwierciedlać naszego ducha, nie wiek.
Doczekaliśmy się czasów w których trampki czy skórzana kurtka zyskały miano klasyków i jesteśmy przekonani, że sytuacja ta szybko nie ulegnie zmianie.