Możliwości odróżnienia swojego auta

15 czerwca 2019 Off By admin
Możliwości odróżnienia swojego auta
Każdy samochód – choć różnorodności marek nie brakuje – jest podobny do innego, z tejże jednakowej kolekcji. Dlatego kierowca więc chce na wszelkie możliwości odróżnić własne auto.

Design dla najmłodszych

Autor: Fedyk Public Relations
Źródło: Fedyk Public Relations

Naklejki z wieloma wzorami albo napisami czy również odmienna tablica rejestracyjna to jednak za mało.
Małym, ale równocześnie bardzo odróżniającym się dodatkiem będą nakładki na drzwi. Są one modne, a zarazem idealne w celu zwrócenia wzroku na auto na tle podobnych maszyn. Wspaniale uwidaczniają też sylwetkę samochodu, który zdobią. Listwy ochraniają także Lakier oraz kształt, które mogą poddać się usterce w trakcie nieprzyjemnego uderzenia o inne auta. Nakładki na drzwi są też dostępne w serii uniwersalnej, dzięki czemu dopasują się do każdej marki. Należy napomnieć, że można je kupić w różnych barwach, jak również… podświetlane nocą przy pomocy żarówek LED.

Zainteresował Cię ten tekst? Przejdź więc do następnego zagadnienia i czytaj meblemagnat.pl do woli o intrygujących Cię kwestiach.

Nakładki są obecnie najbardziej znanym i lubianym przez kierowców dodatkiem do aut każdego rodzaju. Tworzone z wysokiej jakości materiałów, pełnią swoją rolę przez wiele lat. A co najważniejsze – eksponują samochód.

Praktycznym szczegółem są też chlapacze samochodowe, które skutecznie chronią boczną blachę przed uszkodzeniami związanymi na przykład z piaskiem lub żwirem, psującymi kolor. W związku z różnymi niedogodnościami na drodze, szczegół ten nie pozwala na niemiłe rozpryski. Idealnie sprawdzają się też w okresie jesienno-zimowym, kiedy można natrafić na wzmożoną ilość błota i wody.

W duecie z minusowymi temperaturami, w dolnej części nadwozia tworzą się ciężkie do usunięcia bryły. Chlapacze są także – podobnie jak nakładki – szczegółem ozdobnym. Stosuje się je także w rajdach.