Meblujemy mieszkanie w kamienicy!

11 grudnia 2021 Off By admin
Meblujemy mieszkanie w kamienicy!
Szukasz pomysłu, jak urządzić mieszkanie w kamienicy? Dziś podpowiemy kilka pomysłów w tej kwestii. Podsuniemy kilka pomysłów. Takie mieszkanie ma dwa plusy – mieszkanie jest wysokie i jest bardzo klimatyczne.

Kamienica

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Kreowanie lokalu w kamienicy jest specyficznym konceptem. W tym przypadku możemy sobie pozwolić np. na wykonanie antresoli. Tym sposobem możemy ulokować łóżko i część sypialną na górze, a niżej dostajemy dodatkową powierzchnię, w której możemy ustawić dodatkowy mebel (kliknij tutaj), albo urządzić kącik z fotelami, sofą i niską ławą. Jest to rewelacyjna koncepcja szczególnie kiedy mamy kawalerkę, lub dwupokojowego.

Bardzo oryginalną aranżację i mieszkaniową rewolucję, na którą pozwolili sobie mieszkańcy Krakowa pokazała moja ulubiona blogerka pisząca o aranżacji wnetrz – Lovingit na swoim blogu. Zaprezentowała w kilku krokach jak zaaranżowano nowe wnętrze, a także co jest ważne aranżując taką przestrzeń. Wpis znajdziecie pod linkiem: sprawdź. Mi samej totalnie spodobało się w tym przypadku prostota połączona z nowoczesnością wnętrza. Przyglądając się zdjęciom, wcale nie zobaczyłam, że to mieszkanie jest wykonane w wiekowej kamienicy. Bardzo podobają mi się w tym wszystkim rozsuwane drzwi do sypialni.

Sandomierz

Autor: Jakub Jankiewicz
Źródło: http://www.flickr.com

To współczesne rozwiązanie pozwoli nam oszczędzić trochę powierzchni, i dostawić dodatkowy mebel, o który źle wyglądałby drzwi. Co ciekawe, pokazane przez internautkę przestrzeń ukazuje, że można stworzyć przytulną, przyjemną przestrzeń w kolorach szarości.

Spodobał Ci się nasz wpis? Przeloguj zatem do nowego tekstu i zweryfikuje jakie dodatkowe źródło (https://multiinstal.pl/technika-pompowa-i-hydrauliczna/) stało się naszą zachętą. Fajnej lektury!

Faktem jest, że klimatu wnętrzu dodają stojące lampy i dodatki – poduszki, małe szafki nocne.