Leniwe chwile w wonnej kąpieli po ciężkim dniu

30 października 2018 Off By admin
Leniwe chwile w wonnej kąpieli po ciężkim dniu
Na leżąco, z zapachem nawilżających olejków czy też na stojąco i bez zbędnych „ceremonii”? Kto z nas nie stał przed wyborem: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna oferuje naprawdę duże możliwości i nie skazuje wyłącznie na leniwe wylegiwanie się w wodzie. W sklepach czeka na nas parę interesujących propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Wyposażone są w szklany parawan, dzięki któremu możliwe jest swobodne korzystanie z prysznica. Jeśli jednak nie chcemy rezygnować z długich kąpieli tudzież prysznic (na tej stronie) już posiadamy – możemy wybierać spośród wielu modeli wanien dostępnych na rynku.Możemy zaobserwować, że od dłuższego czasu wielką popularnością cieszy się tzw. domowe spa. Nie jest to już zabieg zarezerwowany jedynie dla sanatoriów czy najlepszych hoteli. Inwestując w wannę z hydromasażem, z domowego spa będziemy mogli korzystać o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli ciekawi Cię tematyka omawiana w tym materiale, sprawdź pełną ofertę (http://www.da-bud.pl/galeria/elementy-szklane#drzwi-szklane), a z pewnością będzie ona dla Ciebie warta uwagi.

Wanna z hydromasażem – dzięki silnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem – wpływa z powodzeniem na skórę, likwiduje zmęczenie, wycisza i odpręża. Przy zakupie wanny zwróćmy uwagę na ważne kwestie jak: jej pojemność, moc pompy, rodzaj sterowania i rodzaj dezynfekcji.

wanna

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform

Dziś, coraz bardziej popularne stają się wanny wolno stojące, które dobrze wyglądają nie tylko w pokaźnych łazienkach. Jeśli jednak stawiamy na sprawdzone rozwiązania z wanną pod zabudowę, możemy eksperymentować z materiałami. Najprostszym jednak sposobem na obudowanie wanny jest zamontowanie funkcjonalnego panela osłonowego – wyposażenie łazienki. Obudowy wanien znajdziemy do większości modeli wanien, w tym samym kolorze co wanna. Zależnie od potrzeb umożliwiają sprawny demontaż, co jest wielkim plusem tego projektu.

W końcu łazienka awansowała do roli jednego z ważniejszych pomieszczeń w domu. Wprawia w osłupienie zarówno ich wymiar jak i wyposażanie. Przykładem mogą być ogrzewacze wody, które nie straszą już estetyką i wielkością – . Ich producenci znaleźli równowagę między niewielkim wymiarem, wydajnością energetyczną, a designem. Albowiem estetyka w łazience ma równie wielkie znaczenie jak komfort.