Ładne i ponadczasowe drzwi

31 stycznia 2019 Off By admin
Ładne i ponadczasowe drzwi
W przypadku drzwi wejściowych zasadniczą rolę odgrywa bezpieczeństwo. Solidna konstrukcja, uniemożliwiająca wyważenie czy wycięcie, dodatkowe zamki. To tylko nieliczne z zabezpieczeń, jakie posiadają drzwi wejściowe. Jeżeli natomiast mamy na myśli drzwi w mieszkaniu, mamy na uwadze przeważnie to czy będą wizualnie pasowały do wnętrza. A na tym polu oferta jest doprawdy imponująca.

Geometryczny szyk

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

Jaki model drzwi – dodatkowe info – cieszą się powodzeniem ? Te z naturalnym fornirem, najmodniejszym dębowym oraz z drzewa egzotycznego. Dla wyrafinowanych gustów czeka też fornir modyfikowany, który mimo, że z naturalnego drewna, jest tak wykonany, że rysunek słojów a także kolorystyka każdego egzemplarza są identyczne.

Cały czas powodzeniem cieszy się naturalne drewno. I mimo że dzisiejsze drzwi powstające z tworzyw sztucznych są dużo tańsze, nie będą one nigdy stanowiły konkurencji dla drzwi drewnianych. Polubiliśmy białe drzwi – coraz więcej osób posiada je w swoich mieszkaniach. Ma to związek głównie z modnymi od pewnego czasu kierunkami w wystroju wnętrz: stylem skandynawskim oraz rustykalnym. W obu trendach biel odgrywa główną rolę. Białe drzwi możemy kupić w okleinie lub drewniane, pokryte farbą. Jeżeli posiadamy czas i możliwości, możemy zamówić w internecie tanie (zobacz tanieoswietlenie.pl) drzwi pokojowe z drewna, i samemu je pomalować.

Jednak tak jak biel pasuje w każdym wnętrzu, tak do niedużego mieszkania nie pasują ani pełne, ani bardzo ciemne drzwi. Sprawdzą się za to drzwi jasne, z szybą. Biały kolor, odbijając światło, rozjaśnia przestrzeń, dodatkowo dając poczucie czystości i świeżości. Dodatkowo biel jest elegancka i uniwersalna, daje masę możliwości aranżacji, współgrając niemal z każdym kolorem. Jest też ponadczasowa – sprawdzi się praktycznie w każdym stylu – zarówno minimalistycznym, nowoczesnym, jak i w stylu tradycyjnym.

Gustowne połączenie szkła i drewna

Autor: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Źródło: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Nie zapominajmy, drzwi to inwestycja na lata, należy więc poświęcić trochę czasu na ich wybór. Zdecydujmy się na neutralny model, który będzie współgrał zresztą pomieszczeń, a jednocześnie nie opatrzy się za rok czy dwa.