Który mebel wybrać, aby pasował do dowolnego wystroju pomieszczenia?

16 lutego 2019 Off By admin
Który mebel wybrać, aby pasował do dowolnego wystroju pomieszczenia?
Nieistotne, czy też wystrój należącego do nas salonu jest zwyczajny, czy współczesny. Są w obecnych czasach meble, które nadają się do każdego wyglądu. Między innymi są to funkcjonalne narożniki, jakie koncentrują na sobie uwagę odwiedzających nas gości.

fotel

Źródło: damnet.pl
Do takich mebli należy narożnik Mateo, jaki pasuje właśnie do innowacyjnych jak i klasycznych pomieszczeń.

Zainteresował Cię nasz wpis? Zatem wejdź w link do serwisu meble na wymiar warszawa i rozkoszuj się kolejnymi tekstami. W razie jakiś wątpliwości – odezwij się do nas.

Eleganckie drewniane wstawki, jakie znajdują się na bokach mebla, przyciągają uwagę i podnoszą jego wartość optyczną. Jest to mebel, który dobrze sprawuje się zarówno w małych pomieszczeniach jak i w dużych salonach. Narożnik posiada opcję spania i jest zaopatrzony w duży pojemnik na poduszki i kołdrę. Wysoka jakość wytworzenia z wykorzystaniem pianki termo elastycznej zwiększa elastyczność i trwałość siedzenia i powierzchni spania. Tym samym zyskuje na wygodzie użytkowania.

mieszkania energooszczędne

Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com
Jest on zrobiony ze skóry naturalnej w połączeniu z eko-skórą. Narożnik Mateo łatwo się rozkłada, aby na nim zasypiać. Istnieje również możliwość zlecenia mebla w dwóch wersjach: prawo oraz lewostronnej zależnie od potrzeby. Jest on dostępny w 4 kolorach. Można samodzielnie wybrać wariant nóżek. Mogą być one z drewna lub pokryte chromem. Aby mebel długi czas nam posłużył, trzeba tuż po jego otrzymaniu zabezpieczyć go właściwymi preparatami oraz regularnie go konserwować. Istnieje możliwość dokupienia szczególnego zestawu do czyszczenia i zabezpieczania płaszczyzn wykonanych ze skóry. Dzięki niemu narożnik dłuższy czas zachowa swój ładny wygląd. Zestaw do czyszczenia dostępny jest w dwóch pojemnościach 250 ml oraz 100 ml.

A warto jest troszczyć się o meble ze skóry, gdyż ładnie wyglądają oraz mogą cieszyć oczy wszystkich.

Jeżeli wczytujesz się w ten artykuł to znaczy, że temat Cię niezwykle zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony wypełnianie opon, a odnajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Poza tym można by na nim wygodnie się zdrzemnąć.