Każdy właściciel spółki zdaje sobie sprawę z tego, że każdy sposób na promocję własnego interesu jest mile widziany

28 kwietnia 2021 Off By admin
Każdy właściciel spółki zdaje sobie sprawę z tego, że każdy sposób na promocję własnego interesu jest mile widziany
Niestety nie każda spółka może sobie pozwolić na promocję w radiu, ponieważ jest to związane z kolosalnymi kwotami. Na ten rodzaj promocji są w stanie sobie pozwolić tylko wielkie oraz międzynarodowe korporacje.
Małe lub regionalne spółki muszą sobie radzić inaczej.

Lalka Winx

Autor: luxymie
Źródło: http://www.flickr.com
Nie znaczy to jednak, że są totalnie na beznadziejnej pozycji. Po prostu posiadając mniej pieniędzy na marketing, powinni się wykazać większą kreatywnością. I tak są w stanie inwestować w zegarki (Rarist – zegarki vintage) lub pendrive z logo naszej firmy. Ostatnimi czasy szalenie modne są także opaski silikonowe na rękę. Młodzi szaleją za nimi i niekiedy noszą do kilku opasek jednocześnie. Niekiedy opaski mają naDrukowane hasła powiązane z ochroną zwierząt lub pomocą charytatywną. Niekiedy mają hasła zagrzewające do działania i dążenia do wybranego celu. Mogą jednak mieć także logo naszej spółki ze stroną www lub – idź do serwisu – innym przesłaniem – całość jest uzależniona od naszego projektu. Jeżeli interesują nas opaski silikonowe producent z pewnością odpowie na wszystkie nasze pytania. Pomoże również wybrać odpowiedni model i formę nadruku, jeżeli tylko poprosimy o wskazówki. W zależności od wielkości zamówienia, na pewno będziemy mogli uzyskać jakieś upusty.

Biorąc pod uwagę, jak popularne są obecnie te opaski, z pewnością będzie to świetna forma reklamy naszej spółki. Najlepiej, by prócz naszego loga było tam także motywujące hasło, które spodoba się młodym ludziom na tyle, że zechcą taką opaskę nosić na co dzień.